19 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

YouTuber zginął po upadku z budynku, a jego spadochron nigdy się nie otworzył 🎦

YouTuber zginął po upadku z budynku, a jego spadochron nigdy się nie otworzył 🎦

W Tajlandii YouTuber przypadkowo odebrał sobie życie po tym, jak wirusowe wideo poszło nie tak z powodu tragicznej awarii spadochronu, z którego miał skorzystać.

Najwyraźniej młody YouTuber miał właśnie nagrać film, w którym miał obejrzeć moment, w którym skacze z 29-piętrowego budynku, jednak wszystko idzie nie tak, ponieważ raz wystrzelił i próbował otworzyć spadochron, nigdy mu się to nie udało. Osiąga.

Na nagraniu widać, jak młody człowiek mówi nagrywającemu go, że zamierza skoczyć z budynku i że ma kamerę, która wszystko nagra. Pokazał nawet spadochron i powiedział, że skoczy.

Następnie staje na krawędzi budynku, zebrawszy się na odwagę, wystrzeliwuje się, po czym próbuje otworzyć spadochron, ale na filmie widać tylko jego fragment, po czym uderza młodego człowieka, gdy na niego spadnie. Ziemia.

W tym momencie wideo się kończy, ale YouTuber podobno zginął natychmiast, ponieważ jego spadochron nigdy się nie otworzył. Nie wiadomo, dlaczego spadochron się nie otworzył, dlatego ustalane jest, co się stało.

READ  Badania w USA dotyczące mieszania szczepionek w celu wzmocnienia odporności na COVID-19