3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

YouTube: poznaj sztuczkę z pożegnaniem się z reklamami | Spor-Play

Jest to najpopularniejsza platforma wideo na świecie, przed Tiktok, Instagram Reels czy Facebook, ponieważ jest to maven aplikacja opracowana przez Google, w której miliony ludzi przesyłają swoje filmy dla zabawy lub zarabiania na swoich materiałach. Ostatnio we wspomnianej aplikacji nie ma filmów, które nie mają reklam, pojawiają się one co sekundę, aby internauci stali się wyjątkowi. Czy wiesz, że możesz ukryć reklamy bez konieczności płacenia? Wyjaśnimy to poniżej.

gigant technologii google To jest Twoja oferta YouTube Premium I muzyka z Youtube Przekroczyła już 50 milionów użytkowników na całym świecie. Najwyższy wzrost uzyskano w 2020 roku, co dziwne, kiedy pojawił się nowy wirus Corona i działalność gospodarcza zatrzymała się, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się tego wirusa.

Wyglądać: YouTube: Jak słuchać muzyki, gdy ekran jest wyłączony, nie będąc Premium

Jeśli wykonamy obliczenia, usługi YouTube Premium Kosztuje 20,90 soli miesięcznie w Peru (5,10 USD lub 101,52 meksykańskich pesos), jeśli pomnożymy 20,90 przez 50 milionów, firma będzie miała zysk w wysokości ponad 1 miliarda soli, być może strategia reklamowa w każdej chwili, jeśli zadziała. .

Na szczęście istnieje sztuczka, aby ukryć reklamy tej usługi bez konieczności płacenia, jeśli myślisz o zarejestrowaniu się, aby otrzymać dwumiesięczną darmową ratę, ponieważ odpowiedź jest nieprawidłowa. Jest aplikacja, która została absurdalnie zaakceptowana przez Google w Sklepie Play, to jest Pure Tuber – bezpłatny bloker reklam wideo premium, Odpowiada za blokowanie reklam wideo dla „Ciesz się płynnym doświadczeniem”.

JAK USUNĄĆ REKLAMĘ Z YOUTUBE BEZ PŁAT?

  • Najpierw przejdź do sklepu Google Play i pobierz Pure Tuber.
  • Teraz otwórz go i kliknij „Dalej” dla tego, co mówi aplikacja.
  • Podobna platforma do youtubeTo Pure Tuber, jak widać na YouTube są wszystkie filmy, ale to nie ta sama aplikacja.
  • W ten sposób będziesz mógł oglądać swoje ulubione filmy bez żadnych reklam. Podczas odtwarzania filmu przyznaj mu uprawnienia tylko raz.
  • Gotowy, nie ma nic więcej do zrobienia, po prostu ciesz się doświadczeniem.
READ  Świetna wiadomość dla iOS i Androida
Czysta bulwa (zdjęcie: Mag)

Czy masz problemy z odtwarzaniem plików wideo? youtube? Czy otrzymujesz komunikaty o błędach? Czy rozmiar wideo jest zablokowany? Możesz rozwiązać ten problem i inne, korzystając z pomocy technicznej Google „Jak możemy Ci pomóc?” Po prostu kliknij Możesz więc wykonać kroki związane z Twoim problemem.