19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yeri Mua publikuje kontrowersyjne zdjęcie 8M, tunden w sieciach społecznościowych

Yeri Mua publikuje kontrowersyjne zdjęcie 8M, tunden w sieciach społecznościowych

W tym roku wypada 8 marca Międzynarodowy Dzień Kobiet I jak co roku grupy wychodzą na ulice, by zabarwić się na fioletowo i podnieść głos Żądaj równych prawmożliwości i wyeliminować wszelkie formy dyskryminacji lub przemocy wobec nich. Dlatego nikt nie milczał i demonstrowali ze swoich okopów. W razie Yeri moa Zrobił to samo w swoim stylu, co kosztowało go falę krytyki.

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikowała dwa zdjęcia, na których można ją zobaczyć półnagą i z napisem „Postaw dolara, ale za darmo”, oprócz symbol płci żeńskiej na wysokości jego klatki piersiowej. Na obu ujęciach można ją zobaczyć jako modelkę z długimi, falującymi włosami. Jedyne, co napisał, to HT#8M. Najwyraźniej bardzo niewiele osób pochwaliło ten pomysł, ponieważ natychmiast zaatakowali ją za rzeczy, które zrobiła wcześniej.

(Zdjęcie: IGyerimua)

„Kochanie, ale jeśli ciągle mówisz o kobietach, nie powinieneś ich teraz wspierać”, „Ona mnie nie reprezentuje, kiedy źle mówi o innych kobietach, kiedy obraża inną kobietę, to nie ja #8M”, „Myślę, że Yeri ma obsesję na punkcie feminizmu, jak chcesz, dlaczego kobiety mają nas wspierać, abyśmy nie cierpiały z powodu przemocy lub nadużyć (jakiegokolwiek rodzaju), a wiele kobiet zostało znieważonych i wyszydzonych”, brzmiały niektóre z wiadomości, które otrzymałam. otrzymane Yeri moa w Twojej wiadomości.

(Zdjęcie: IGyerimua)

Kobieta z Veracruz wspomniała, że ​​użyła głośnego słowa, ponieważ zawsze używają go przeciwko niej ze względu na sposób, w jaki przeżywa swoją seksualność. „Za to, że chcę być wolna, ale nie chcę przestać być wolna tylko dlatego, że świat nie jest gotowy, aby kobiety żyły swoim życiem” – napisała.

(Zdjęcie: zrzut ekranu)

Yeri Mua pamięta, kiedy była maltretowana

Poprzez swoje Instagram Stories Bratz Garrucha dokonała szokującego odkrycia: powiedziała mu, kiedy była maltretowana. W ten sam sposób zaoferował swoje wsparcie wszystkim (i innym), którzy przeszli przez podobne piekło. W tym przypadku, zapewniła, nie stara się niczego reprezentować, jest po prostu kobietą, jak reszta, która za nią podąża.

READ  Horoskop na dziś, czwartek, 11 maja: Prognozy dotyczące miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy według tarota i twojego znaku zodiaku | Od Barana do Ryb | Wskazówki | Meksyk | Hiszpania | mx jest | Meksyk

„Mam jeszcze inny film, w którym opowiedziałem ci moją historię wykorzystywania jako nieletniego i nie mogłem go znaleźć. Chcę, żebyś wiedział, że nie jesteś sam i że możesz identyfikować się z wieloma rzeczami, które ci powiedziałem Nie staram się reprezentować ani dawać przykładu, nie ma za co Bey, chcę tylko, żeby widzieli we mnie prawdziwą kobietę, w której mogą czuć się spokojni, bo nie będę ich osądzać. Bądź wolny!”, można przeczytać w twoim liście.

(Zdjęcie: zrzut ekranu)

Czytaj:

Karely Ruiz projektuje wspaniałe czarne body z przezroczystością

wideo | Hiszpan twierdzi, że Meksyk jest największym dziełem jego kraju i jest zalany sieciami społecznościowymi

wideo | Camilo był pod wpływem jednego ze swoich największych fanów, który jest głuchy i pokazał mu świat z innej perspektywy