9 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yanet Garcia w bikini: zdjęcia, które wywindowały ją do sławy najseksowniejszej „dziewczyny klimatycznej”

Yanette Garcia Ma jedną z najpiękniejszych twarzy w środku pokazu, który swoim talentem potrafił przed kamerami zdobyć podziw publiczności zdobywając tytuł”pogodynkaZa jej wygląd w obcisłych ubraniach i bikini, aby się pochwalić statua statua.

Z MontereyNuevo Leon, swoją pasję do modelowania odkryła w bardzo młodym wieku i rozpoczęła karierę jako modelka w różnych konkursy piękności Natychmiast złapał go za oczy i tym samym dostał szansę na Telewizja Jako meteorolog.

Yanet Garcia zaczynała jako modelka w Monterey. Zdjęcie: Instagram @iamyanetgarcia

Może Cię zainteresować: Yanet Garcia podnosi temperaturę niebieskiej bielizny | Zdjęcie

Dzięki swojemu talentowi zdobył później miejsce w „Dziś„Konkretnie jako meteorolog, a ten post rano był taki zwiększyć swoją karierę sukces w zostaniupogodynka„Najpiękniejsza rzecz w telewizji, bo nie wahała się afiszować się ze swoją figurą w obcisłych i niebezpiecznych strojach.

Kierowca zyskał dużą popularność w mediach społecznościowych, o co pytali ją jej obserwatorzy Porady Aby osiągnąć swoją niesamowitą sylwetkę. Patrząc na to, postanowił zrobić filmy z niektórymi swoimi zdjęciami rutyny ćwiczeń i rygorystyczne diety, aby stać się popularnym influencerem fitness.

Yant Garcia w „Dzisiaj”. Zdjęcie: Instagram @iamyanetgarcia

Yanet Garcia żegna się z „Hoy”

Pod koniec 2019 roku też Aktorka teatralna i telewizyjna Postanowiła pożegnać się z ranem, aby podjąć nowe projekty w Stanach Zjednoczonych, choć pandemia Covid-19 stała się przeszkodą dla wielu projektów, postanowiła wykorzystać swój wolny czas na dalsze przygotowania.

To właśnie w tym czasie przygotował się i po kilku miesiącach dostał Certyfikowany Trener ZdrowiaZałożyła więc nowe konto na Instagramie, gdzie dzieli się wskazówkami, jak zdobyć numer influencera, taki jak ten, który posiadasz.

Yanet Garcia jest „dziewczyną klimatu”. Zdjęcie: Instagram @iamyanetgarcia

Może Cię zainteresować: Yant Garcia: 5 zdjęć z pozami, aby pokazać swoje kształty z plaży

Chociaż starała się trzymać z dala od kontrowersji, uniemożliwiła jej to jej sława, a między innymi wywołała kontrowersje w sieciach społecznościowych, odpowiadając na krytykę, jaką otrzymała na temat swojej postaci.

Mianowicie kierowca potwierdza, że ​​wszystko jest w normie i w wyniku rygorystycznej rutyny ćwiczeń, choć przyznała w mediach społecznościowych, że jedna operacja To, na co cierpi, to mój biust: „Mam tylko jedną… moją klatkę piersiową. Wszystko inne jest w 100% normalne, nigdy nic nie robiłem.”

Przed i po yant garcia. Zdjęcie: Instagram @iamyanetgarcia

Oprócz pomyślnego kontynuowania kariery aktorskiej, Yanet Garcia zdecydowała się dołączyć do listy celebrytów, które zdecydowały się otworzyć swoje konto OnlyFans i dzięki temu odniosła wielki sukces, stając się jednym z jej wielkich źródeł dochodu.

Choć przez kilka tygodni jej subskrybenci narzekali na treści w sieciach społecznościowych, bo mimo oświadczeń kierowcy nadal udostępnia na swoim koncie na Instagramie kuszące zdjęcia podobne do tego, które można zobaczyć na OnlyFans.

Bikini Yanta Garcii. Zdjęcie: Instagram @iamyanetgarcia

Czytaj:

Yanet Garcia z łóżka pozostawia niewiele wyobraźni dzięki przezroczystemu gorsetowi

Yanet Garcia daje swoim fanom „trochę szyku”: Ile fortuny zarabia na platformie?

Yanet Garcia: 5 zdjęć w bieliźnie sparaliżowanych i ominiętych cenzurą na Instagramie

READ  Love is War - Ultra Romantic świętuje swój pierwszy odcinek - Kudasai