5 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yanet Garcia ujawnia swoje bezczelne kształty w „gorących” fotografiach

Meksykańska prezenterka i modelka Yanette Garcia z serii Telewizazaskoczyłem go Obserwujący w portale społecznościowe Obnosi się ze swoimi dyskretnymi kształtami, z „pikantnym” wyglądem. Fotografia Ubrani w niebieski kombinezon wszyscy mają otwarte usta.

Z tej okazji Yanet García udostępniła to zdjęcie na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, a wkrótce dodała tysiące polubień i setki komentarzy od swoich obserwujących i współpracowników.

Przeczytaj także: Cruz Azul z dwoma napastnikami w zasięgu wzroku, aby wzmocnić ich atak

Prezenterka programu „Hoy” meksykańskiej sieci Televisa zasłynęła z udziału jako pogodynka tej stacji telewizyjnej w jej komunikatach prasowych i zyskała dużą popularność.

Przeczytaj także: Danic Michel pokazuje swoje cechy na gorącym zdjęciu kostiumu kąpielowego

Obecnie Yanet Garcia ma dużą liczbę obserwujących na wszystkich swoich sieciach społecznościowych, co było zdjęciem różnych kampanii reklamowych, a obecnie ma popularną stronę ze zdjęciami dla panów.

Podążaj za nami

Reporter for Sports Source urodził się 4 maja 1990 roku w Los Mochis. Ukończył studia na kierunku Nauki o Komunikacji na Universidad Autónoma de Occidente i posiada doświadczenie zawodowe w radiu i telewizji, w programach sportowych. Od 2015 roku jest częścią zespołu korespondencyjnego EL DEBATE, obejmującego lokalne ligi i ligi sportowe, sporty narodowe obejmujące Mexican Pacific League (LMP), LMP Star Games oraz U-20 Baseball World Cup. -15 Sinaloa 2014, Pacific Coast Basketball Circuit (CIBACOPA), Ascenso MX Football League, Second Division Football Premier League,

Więcej

READ  Rozpoczął walkę z Xavim Simmonsem w Clasico pomiędzy Ajaxem a PSV Eindhoven