1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yanet García pokazała dodatkową skórę w tym gorącym mini kostiumie kąpielowym

Były piękny gospodarz Televisy i wierny fan UANL Tigres, Yanette Garcia Pokazała swoje gorące krągłości w swojej najnowszej pocztówce, gdy zachwyciła swoich zwolenników, pojawiając się w najseksowniejszy sposób w odważnym kostiumie kąpielowym.

Za pośrednictwem swojego oficjalnego konta InstagramLojalny fan Tigres de la UANL udostępnił pocztówkę wywołującą oburzenie wśród miejscowych i nieznajomych, post, który wkrótce wypełnił się lajkami i komentarzami na temat jego urody.

Przeczytaj także: Veronica Flores i Celia Laura razem w środku

Udostępnij „Take Me Back” autorstwa Yaneta Garcia

Yanet García promuje swoje ekskluzywne treści w swoich sieciach społecznościowych, a na Instagramie przyciąga ponad 14,5 miliona obserwujących.

W Meksyku jej występ jako prezenterka w popularnym programie „Climate” „Gente Regia” zaowocował pojawieniem się w jej karierze gospodarza, stając się jedną z postaci Hoy en Televisa.

Podążaj za nami

Daniel Castaños, licencjat nauk o komunikacji, absolwent Universidad Autónoma de Occidente, z doświadczeniem w telewizji radiowej i sportowej, był stażystą w TV Azteca w Meksyku, kocha, żyje i oddycha piłką nożną, jest lojalnym zwolennikiem Chivas Stripes z Guadalajary i Real Madryt jest zawsze obiektywny i chętny do rozwoju. Obecnie jest redaktorem strony Soy Fútbol.

Więcej

READ  Paco Ramirez atakuje vs. Scoponi: Mam dość Argentyńczyków