1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Yalitza Aparicio zadebiutowała w TikTok i była krytykowana w sieciach społecznościowych

Na zdjęciu meksykańska aktorka Yalitza Aparicio. EFE / Emilio Flores / Archiwum

Yalitza Aparicio, słynna meksykańska aktorka Rzym film, nadal rośnie w branży, a teraz debiutuje w TIK Tok Aby publikować ciekawe filmy i wiadomości, które mają wpływ na społeczność.

Pomimo tego, że Aparicio otrzymał wsparcie od swoich fanów, byli tacy, którzy zdecydowali się skrytykować jego debiut TIK Tok.

Przeciętna nauczycielka była również krytykowana, gdy wyemitowała klip ze zniekształconym głosem, mówiąc: „Dzisiaj obudziłem się piękna, cudowna i silna”.

„Nie zapomnij, skąd się wziął”; „Już nie dostrzegasz tej prostoty i duma, która ją naznaczyła” – to niektóre z komentarzy przeczytanych w odpowiedzi na wideo.

Inne filmy, które nie podobały się doświadczonym krytykom w sieciach społecznościowych, to w których Yalitza użył filtra z serii „The Squid Game” i innego, w którym pojawia się z niebieskimi oczami.

Kilka dni temu Yalitza zaskoczyła Śledź jego zwolenników w sieciach społecznościowych, ubierając się wysoko z przodu.

W ten sposób ze swojego konta na Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym widać go ze zwisającymi włosami i kilkoma ozdobami na przednich zamkach. Ale to nie jest najbardziej uderzająca część zdjęcia, ale ma żółte spodnie i bluzkę, czarną spódnicę, czarne buty i przepiękną niebieską pawią torbę.

Wszystkie te przedmioty są częścią kolekcji Prada jesień/zima 2021, Następnie powiemy Ci, ile warta jest ta luksusowa szafa.

Przeciętna nauczycielka również została skrytykowana, gdy wyemitowała klip ze zniekształconym głosem mówiącym:
Przeciętna nauczycielka była również krytykowana, gdy wyemitowała klip ze zniekształconym głosem, mówiąc: „Dzisiaj obudziłem się piękna, cudowna i silna”. Zdjęcie: Instagram / @yalitzapariciomtz

najpierw masz Sygnały Bolso Prady pikowana nappaWykonany jest ze skóry i ma eleganckie i proste linie, a także konstrukcję z odwróconym szwem. Inspiruje się badaniem trójkąta i szuka unikalnych interpretacji logo marki. Ten przedmiot kosztuje 2800 USD, co odpowiada 56 tys. i 137 pesos meksykańskich.

READ  Rozwiedziony i spłukany: Po byciu robotnikiem budowlanym i pogardliwie „starym” łamacz serc Televisy dołącza do „Hoy”

Od góry nosi nazwę bluzki Wełniany i żakardowy golf Ma żółte odcienie i granat. Składa się z motywów geometrycznych, które mają nawiązywać do projektów z lat 70. i kosztuje 1240 USD, czyli 24 tys. 860 pesos.

Jeśli chodzi o dolną część, Spódnica z piórnikiem Można go kupić za 1430 USD (28 670 pesos). Ma wełniany wzór crossovera i wygląda jak wyrafinowany i tradycyjny element, a ponadto jest oparty na historii architektonicznego krawca.

W sprawie legginsyNie ma ich w magazynie, ale dostępny jest jeden z tych samych materiałów co koszula i są Żakard de lana supervina. Ten koszt 33 682 peso meksykańskich (1680 USD).

Jeśli chodzi o dół, spódnica jest w paski i można ją kupić za 1430 USD (28 670 pesos).  Ma wełniany wzór crossovera i wygląda jak wyrafinowany i tradycyjny element, a ponadto jest oparty na historii architektonicznego krawca.  (Zdjęcie: Instagram @peacepeacenow)
Jeśli chodzi o dół, spódnica jest w paski i można ją kupić za 1430 USD (28 670 pesos). Ma wełniany wzór crossovera i wygląda jak wyrafinowany i tradycyjny element, a ponadto jest oparty na historii architektonicznego krawca. (Zdjęcie: Instagram @peacepeacenow)

Tak więc przy przeliczeniu torebki, spódnicy i bluzki koszt stroju wyniesie ok. 109 tys. 667 pesos Konieczne będzie dodanie ceny legginsów i butów, których nie ma na oficjalnej stronie.

Zdjęcie przesłane przez Yalitzę zyskało obecnie 245 tysięcy 614 polubień, a internauci nie przestali jej gratulować pięknego wyglądu.

„Nie mogę się ekscytować!! To mnie oczarowuje!!!!! Tak bardzo cię kocham!!!”, „”Jedyną rzeczą, którą mogę skrytykować w stosunku do nauczycielki z Oaxaca, jest to, że wystąpiła z tak wysokim tytułem Meksyk. To uczyniło go transcendentnym, co za tata i co za wycieraczka z gratulacjami” – to niektóre z komentarzy, które otrzymała meksykańska aktorka i aktywistka.

Czytaj: