18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xiaomi aktualizuje program uruchamiający MIUI, aby poprawić wrażenia

Xiaomi aktualizuje program uruchamiający MIUI, aby poprawić wrażenia

Xiaomi niedawno oficjalnie wprowadziło MIUI 14 na nasz rynek i tymczasem szczęśliwcy zaczynają otrzymywać tę nową wersję swojego systemu Operacyjny, firma kontynuuje wprowadzanie ulepszeń które ostatecznie trafią do naszych smartfonów.

Ostatnie opracowane ulepszenie koncentruje się na tym programie uruchamiającym warstwę dostosowywania, którym jest MIUI. Ta nowa funkcjonalność jest zintegrowana Ulepszenie nawigacji, które pozwala nam łatwiej otwierać aplikacje.

Tak jak obecnie można to zrobić na iOS, Z głównego ekranu pulpitu możemy otworzyć okno wyszukiwania, które pozwala nam bezpośrednio wyszukać aplikację. Bardzo przydatny skrót, jeśli mamy zainstalowanych wiele aplikacji na naszych telefonach i zwykle musimy tracić dużo czasu, aby znaleźć aplikację, którą chcemy otworzyć.

Program uruchamiający MIUI
Nowa opcja na ekranie głównym

Aby otworzyć tę wyszukiwarkę, wystarczy zjechać z ekranu głównego w dół. Tylko z Wpisz trzy litery, a pojawi się przefiltrowana lista Z aplikacjami, które zawierają ten styl w swojej nazwie.

To ulepszenie wreszcie dociera do smartfonów Xiaomi, Redmi i POCO, które zaczną je otrzymywać w przyszłych aktualizacjach wydanych przez markę. Nie jest to wielka innowacja, ale może poprawić doświadczenie wielu użytkowników i możemy wybrać, czy chcemy to włączyć, czy nie.

>> Bądź na bieżąco z ofertami i aktualnościami na naszym kanale Telegram <


Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i ofertami Twojej ulubionej marki Nasz kanał telegramu. Jeśli myślisz o zakupie nowego produktu i masz pytania, możesz odnieść się do Grupa jest na Telegramie Również Facebook Z rosnącą społecznością.

I oczywiście możesz nas znaleźć w pozostałej części RRSS: FacebookI Instagram Również Świergot.
Jesteś fanem fotografii? Podziel się swoimi najlepszymi ujęciami na naszej stronie internetowej grupa fotograficzna.