28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xbox odpowiada na wściekłych fanów, ale swoją odpowiedzią sprawia, że ​​są jeszcze bardziej wkurzeni

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda /kabel

Usługi Xbox Upadł w zeszły piątek, 6 maja. Od tego czasu sytuacja została rozwiązana w większości regionów; Jednak gracze z niektórych krajów mieli zły weekend, nie mogąc uzyskać dostępu do swojej kolekcji gier lub platform, takich jak Xbox Game Pass.

Wielu z nich prosiło o szybką naprawę w mediach społecznościowych, więc wypełnili na Twitterze Swipe Xbox, DRM online i strategia Microsoftu z jego konsolami. Mając to na uwadze, zespół wsparcia Xbox wyszedł, aby uspokoić sytuację i dostarczyć aktualizację w tej sprawie.

Firma wskazała, że ​​już pracuje nad ostatecznym rozwiązaniem problemów w ten weekend, ale wskazała, że ​​dotarcie na miejsce może zająć kilka dni. To dodatkowo rozgniewało niektórych użytkowników, którzy nadal nie mogą cieszyć się zakupionymi treściami.

badać: Roku od Microsoft do gier Xbox Cloud pojawi się w ciągu najbliższych 12 miesięcy

Xbox naprawi problemy, ale fani nie są zadowoleni z jego planu

Konto wsparcia Xbox na Twitterze opublikowało w ten weekend kilka wiadomości, aby poinformować Cię, że kilka problemów zostało już rozwiązanych. Gracze mieli trudności z cieszeniem się zestawem określonych gier i aplikacji oraz kupowaniem nowej zawartości.

Chociaż jego ekosystem działa już prawie wszędzie, niektórzy użytkownicy nadal napotykają problemy. Dlatego firma będzie kontynuować prace nad całkowitym usunięciem wady. To dobra wiadomość, ale graczy denerwuje jeden szczegół.

Xbox potwierdził, że przygotowuje aktualizację, która ma rozwiązać sytuację, ale nie podał daty premiery, a jedynie skomentował, że stanie się to „w ciągu najbliższych kilku dni”.

„Zaobserwowaliśmy znaczną poprawę w problemie, który uniemożliwiał niektórym użytkownikom kupowanie i granie w gry. Spodziewamy się pełnej ulgi w nadchodzących dniach wraz z wydaniem nowej aktualizacji” – powiedziała firma.

Wywołało to nową falę krytyki wobec DRM, ponieważ wielu użytkowników desperacko nie może cieszyć się swoimi grami lub subskrypcją Xbox Game Pass. Jeden z recenzentów czyta: „Nie mogliśmy poradzić sobie z weekendową zabawą, ale teraz, gdy jest poniedziałek i wszyscy wrócili do pracy, wszystko w porządku”.

READ  Luna Rosa 2022: Jak i kiedy oglądać transmisje na żywo z Meksyku

Należy pamiętać, że wszystkie usługi Xbox działają dobrze przynajmniej w naszym regionie. Problem dotyczy więc użytkowników z innych kontynentów. Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach w tym zakresie.

Gdybyś przeoczył: Konsola Xbox będzie miała nową funkcję, którą doceni wielu graczy

Chociaż wiemy więcej na ten temat, zapraszamy do odwiedzenia tego Połączyć Wszystkie wiadomości związane z konsolą Xbox.

READ  Fragmenty Komety Halleya rozświetlają dziś niebo - Naucz mnie o nauce

Powiązany film: Kto wygra pokolenie?: Xbox vs. Play Station