2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xbox Game Studios szykuje się na dziwną zapowiedź na jutro

W ostatnich latach Xbox rozwija się wykładniczo dzięki Xbox Game Pass, nowym konsolom i Kup różne studia Co dają i co dadzą Różnorodność ekskluzywnych gier na konsolę Xbox. Podczas gdy w ostatnich miesiącach roku wciąż musimy otrzymać dwie wspaniałe ekskluzywne gry, takie jak Halo Infinite i Forza Horizon 5, wszyscy wiemy, że rok 2022 może bez wątpienia być jednym z najlepszych lat dla branży i fanów gier wideo. . Więc jako niespodzianka dla wszystkich, jutro możemy mieć wiadomość o bardzo oczekiwanym meczu, od tego czasu Xbox Game Studios szykuje się na dziwną zapowiedź na jutro.

Wchodząc bardziej szczegółowo, była to oficjalna relacja z Wydawnictwa Xbox Game Studios za pośrednictwem Twittera, który zaskoczył wszystkich tajemniczym tweetem zapraszającym jutro fanów do uważności, ponieważ przygotowują bardzo specjalne ogłoszenie. Oczywiście spekulacje już się rozpoczęły, co wskazuje, że Reklama może być związana z przewidywanym przesądem.

Nie mając prawie żadnych szczegółów, wszyscy zaczęli kodować kurczaka, aby uwierzyć, że jutrzejsze ogłoszenie Xbox Game Studios jest z tym powiązane. Nowa historia na Xbox Series X | S.. Jak wielu z was już wie, związek tego przywileju z tymi ptakami zawsze był bardziej niż oczywisty. Musimy jednak dodać, że to konto zawsze było odpowiedzialne za umowy reklamowe z drugą i trzecią stroną. Możemy więc pomyśleć o dość prostej reklamie, która mogłaby być powiązana z Fable, ponieważ jakiś czas temu krążyły pogłoski, że niezależne studio robi coś związanego z Fable, równolegle z głównym IP.

Pierwsze szczegóły dotyczące Project Indus i Project Cobalt, ekskluzywnych na nowym Xboksie, pojawiają się bez ostrzeżenia

READ  Jak pobrać APK WhatsApp Plus 17.40 bez problemów | Doktor Techno | czasopismo