20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wzrost cen za tonę: dlaczego następną prognozą jest 6 dolarów

Wzrost cen za tonę: dlaczego następną prognozą jest 6 dolarów

  • TON ma silną byczą perspektywę pomimo konsolidacji obserwowanej w zeszłym tygodniu.
  • Wolumen obrotu spadł, ale nie wyklucza to przebicia powyżej 5,7 USD w tym tygodniu.

Tonquin [TON] W marcu wzrosła ona o 115%, a kupujący nie wykazują żadnych oznak zatrzymania się. Struktura rynku od wielu okresów wykazuje tendencję wzrostową.

Formacja z niższego przedziału czasowego rozwinęła się w zeszłym tygodniu z 4,85 dolarów do 5,6 dolarów.

Analiza mapy cieplnej likwidacji wykazała, że ​​ceny prawdopodobnie będą nadal rosły, a nie głębszy spadek w kierunku 4 dolarów.

Poziomy Toncoin Fib dały wskazówki, dlaczego trend wzrostowy prawdopodobnie będzie kontynuowany

W ciągu ostatniego tygodnia Toncoin umocnił się wokół poziomu 5 dolarów. Kurs osiągnął maksimum na poziomie 5,68 USD, ale nastąpił jedynie powierzchowny spadek do 4,77 USD.

Po mocnych wzrostach w marcu, brak głębszego zniesienia powyżej 38,6% poziomu Fibonacciego pokazał, że dominowały byki.

Były to dowody sugerujące, że poziom 5,68 dolara nie jest lokalnym maksimum, ale TON przygotowywał się do kolejnego impulsu wzrostowego.

Było to widoczne we wskaźniku siły względnej (RSI), który na wykresie 12-godzinnym utrzymywał się powyżej poziomu 60, wskazując na silną dynamikę wzrostową.

OBV również tworzył wyższe minima przez cały marzec, co wskazywało, że presja kupujących przewyższa presję sprzedających. Podczas niedawnego odbicia od 4,77 USD wolumen obrotu był stosunkowo niski.

Dlatego nadal istnieje możliwość spadku do 4,5 dolara lub niżej, choć nie jest to tak prawdopodobne, jak kontynuacja trendu wzrostowego. Poziomy Fibonacciego pokazały, że kolejnym istotnym oporem, na który należy zwrócić uwagę, są 6,24 USD i 7,15 USD.

Poziomy likwidacji mogą spowodować popchnięcie cen w kierunku północnym


Realistyczne czy nie, oto ono Kapitalizacja rynkowa TON w przeliczeniu na BTC


Według szacunków Hyblock, wokół poziomów 4 i 4,5 dolara występowała duża koncentracja poziomów likwidacji. Choć może to spowodować wzrost cen za tonę, poziomy 5,85 i 6,1 dolarów były bliższe bieżącym cenom rynkowym.

Dodając do tego dowody związane z akcją cenową, TON prawdopodobnie wzrośnie do 6,1 USD, zanim nastąpi głębokie cofnięcie. Spadek ceny Bitcoina poniżej 68 000 dolarów może osłabić nastroje byków TON.

Zastrzeżenie: Podane informacje nie stanowią porady finansowej, inwestycyjnej, handlowej ani innej i przedstawiają jedynie opinię autora.

To jest maszynowe tłumaczenie naszej wersji angielskiej.

READ  Cena dolara dzisiaj, 4 kwietnia, peso otwiera tydzień wzrostów