24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wystawa medyczna ma na celu ustanowienie Jalisco jako lidera w produkcji i dystrybucji urządzeń medycznych

Wystawa medyczna ma na celu ustanowienie Jalisco jako lidera w produkcji i dystrybucji urządzeń medycznych

Jalisco jest drugim co do wielkości stanem rozwijającym się pod względem urządzeń medycznych i oczekuje się, że będzie rosnąć

W swojej czwartej edycji miasto Guadalajara będzie gospodarzem Konferencji Innowacje w Naukach o Zdrowiu „Medical Expo”, ważnego wydarzenia skupiającego producentów i dystrybutorów wyrobów medycznych na poziomie krajowym i międzynarodowym w celu wymiany wiedzy i nawiązywania relacji biznesowych.

Carlos Salazar, dyrektor generalny Medical Expo, zauważył, że rynek urządzeń medycznych przeżywa boom w ciągu ostatnich siedmiu lat, w okresie, w którym Meksyk osiągnął wzrost, który uczynił go szóstym krajem o najwyższym wskaźniku eksportu, plasując się tuż za krajami tak jak Chiny, Stany Zjednoczone, Niemcy, Holandia i Japonia.

Wyjaśnił, że Meksyk ma 400 firm specjalizujących się w produkcji urządzeń medycznych i ponad 3000 firm eksportujących, które zatrudniają ponad 800 000 osób. W kraju Jalisco jest drugim co do wielkości stanem w branży urządzeń medycznych, z około 850 branżami związanych z produkcją i sprzedażą tego typu sprzętu medycznego, co czyni podmiot idealnym miejscem do przeprowadzenia tego wydarzenia.

Salazar dodał, że Jalisco ma połączenie firm i prestiżu biznesowego, które przyczyniają się do konsolidacji wciąż rozwijającego się rynku, a także inwestycje kapitału prywatnego, które mogą stworzyć warunki do wzrostu produktywności.

Czym są targi medyczne?

Wystawa medyczna jest wydarzeniem związanym z innowacjami technicznymi w dziedzinie nauk medycznych, podczas którego dostarczane są aktualne informacje na temat technologii, technik i procedur urządzeń medycznych. Luis Camarena, Dyrektor Operacyjny Medical Expo podkreślił, że impreza ta promuje szkolenia umiejętności z zakresu medycyny i przedmiotów ogólnodostępnych Przeznaczony dla kupujących, sprzedawców, liderów branży medycznej i specjalistów nauk medycznych.

Ta edycja obejmie ponad 30 prezentacji ekspertów w dziedzinie nauk o zdrowiu i producentów urządzeń medycznych, które odbędą się w dniach 17-19 maja w obiektach Expo Guadalajara. Spodziewanych jest ponad 13 000 uczestników wśród firm z tej branży, które specjalizują się w produkcji, dystrybucji i marketingu sprzętu i urządzeń medycznych.

READ  Jak sport przyczynia się do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju (CSR - Środowisko): :: Zaangażowanie w CSR

FS