21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wysokiej jakości białe buty tenisowe Liverpool FC z ogromną zniżką

Wysokiej jakości białe buty tenisowe Liverpool FC z ogromną zniżką

Wpisałem Styl życia On

Niezbędnym elementem, który każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie, są białe tenisówki.. Buty te stały się popularne w ostatnich latach i można je teraz nosić do każdego stroju, nawet szytego na miarę garnituru.

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem pary białych butów do tenisa, ale nie wiesz jakich i chcesz, żeby wyglądały pierwszorzędnie, oto opcja z siedzibą w Liverpoolu, która jest dostępna z ogromną zniżką.

Najwyższej klasy białe buty tenisowe Liverpoolu w obniżonej cenie

Jak wspomniano wcześniej, bardzo ważne jest, aby kobiety posiadały parę białych butów do tenisa Oprócz tego, że pasuje do wszystkiego, jest również idealna ze względu na wygodę i modę..

Ta para, którą Liverpool ma w obniżonej cenie, pochodzi od francuskiej marki Lacoste, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, a także jedną z ulubionych wśród konsumentów ze względu na swoją jakość.

Trampki pochodzą z kolekcji „Carnaby Evo” i faktycznie są całkowicie białe. Wykonane są z materiałów syntetycznych, ale są lepszej jakości.

Jego pierwotna cena wynosi 1890 P, ale obecnie jest objęty niesamowitą zniżką i można go kupić za jedyne 1323 P.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​obecnie dostępnych jest wiele promocji, ponieważ dzięki karcie Liverpool Card możesz ją kupić z 30% rabatem, przez 9 miesięcy bez odsetek.

Zła wiadomość jest taka, że ​​numeracja jest bardzo mała, ponieważ obecnie jest tylko 2.

READ  Soriana odpowiada na fałszywe homofobiczne wiadomości w jednym ze swoich sklepów