2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wypryski przeciwstarzeniowe: Barbara Morey stosuje popowy balejaż, który sprawia, że ​​wygląda o 20 lat młodziej

Barbary Morey Dał nam ważną lekcję mody, którą na tę okazję założył Golenie przeciwstarzeniowe Bardziej idealny, aby wyglądać 20 lat młodziej. Dobra wiadomość jest taka, że ​​to balayage bob Jest idealny, aby dać Ci więcej połysk.

Barbara Mori i jej krótka, odmładzająca fryzura

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie celebrytka udostępniła kilka zdjęć, na których wyjaśniła kilka szczegółów ze swojego doświadczenia z festiwalu w Cannes 2023. Z tej okazji wybrała bardzo wygodne ubrania, od sukienek Converse po galowe.

Najbardziej podobały nam się jej wszechstronne włosy Tuż nad ramionami, z lokami syreny i dużą ilością ruchu. Uwielbiamy to, jak ładnie wygląda! Nasza partia zgadza się Zamiatać kolor miedzi Który dawał ciepłe światło skórze twarzy.

Barbara Mori i jej krótka, rewitalizująca fryzura. foto: Instagram

Jak używać krótkich fryzur dla kobiet?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że krótkie włosy będą ulubieńcami 2023 roku i nadszedł czas, aby pożegnać się z prostymi lub bardzo długimi włosami. Nasza sugestia jest taka, abyś spróbował balayage bob w stylu Barbary Morey Jeśli chcesz uzyskać bardziej zabawny obraz.

Przeczytaj także: Barbara Morey ujawnia trening „skrzydeł nietoperza” po 40

READ  Czym są „kamienie głodu”, które pojawiają się w Europie?