18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wypędzony afgański chłopiec umiera po zjedzeniu w Polsce trujących grzybów

Pięcioletni chłopiec został deportowany z Afganistanu Zmarł w szpitalu w Polsce po spożyciu trujących grzybów, A jego sześcioletni brat zmarł, lekarze z krajów europejskich ogłosili dziś, że przybyli 23 sierpnia po masowych wyjazdach na Bliski Wschód.

Dwójka nieletnich przybyła wraz z rodzinami i została odizolowana w Ośrodku Imigracyjnym w Botkowej Leśnej, niedaleko stolicy Polski.

Dwóch chłopców i ich 17-letnia siostra Zostali przyjęci do szpitala 26 i 27 sierpnia. Dziewczyna została wypisana kilka dni później.

Według portalu informacyjnego OKO.pressOjciec dzieci, który jest księgowym, przez wiele lat służył w armii brytyjskiej, a rodzina została wydalona przez Wojsko Polskie na wniosek Wielkiej Brytanii.

Te same lokalne media cytują reżysera Centrum Zdrowia Dziecka (CZD) w Warszawie, Marek Migdał, 5-letni chłopiec, zidentyfikowany jako Ali, został uznany za zmarłego mózgu. Wydarzenie miałoby się odbyć 24 sierpnia Po zebraniu trujących grzybów Aby przygotować je w zupie.

Rzecznik Urzędu Imigracyjnego, który zarządza ośrodkami imigracyjnymi w Polsce, powiedział na początku tygodnia Pięciu szukało pomocy medycznej Na problemy żołądkowe, ale nie wspominali o jedzeniu grzybów.

Rzecznik zaprzeczył artykułowi w gazecie, mówiąc, że dzieci jadły grzyby, ponieważ nie były wystarczająco karmione. Imigranci otrzymują „trzy posiłki dziennie”.

Ze swojej strony stan 6-letniego chłopca, zidentyfikowanego jako Mustafa, nie był korzystny, mimo że po wypiciu trucizny przeszedł operację przeszczepu.

„W przypadku 6-letniego chłopca przeszczepiona wątroba działa prawidłowo, ale w ciągu ostatnich 24 godzin obserwujemy wzrost objawów ciężkiego uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Rokowanie na przeżycie dziecka jest niekorzystne „, reklama Migdały na portalu Polinezji.

READ  Niemcy potwierdzają wsparcie Polski w obronie jej przestrzeni powietrznej