26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wypędzony afgański chłopiec umiera po zjedzeniu w Polsce trujących grzybów

Pięcioletni chłopiec został deportowany z Afganistanu Zmarł w szpitalu w Polsce po spożyciu trujących grzybów, A jego sześcioletni brat zmarł, lekarze z krajów europejskich ogłosili dziś, że przybyli 23 sierpnia po masowych wyjazdach na Bliski Wschód.

Dwójka nieletnich przybyła wraz z rodzinami i została odizolowana w Ośrodku Imigracyjnym w Botkowej Leśnej, niedaleko stolicy Polski.

Dwóch chłopców i ich 17-letnia siostra Zostali przyjęci do szpitala 26 i 27 sierpnia. Dziewczyna została wypisana kilka dni później.

Według portalu informacyjnego OKO.pressOjciec dzieci, który jest księgowym, przez wiele lat służył w armii brytyjskiej, a rodzina została wydalona przez Wojsko Polskie na wniosek Wielkiej Brytanii.

Te same lokalne media cytują reżysera Centrum Zdrowia Dziecka (CZD) w Warszawie, Marek Migdał, 5-letni chłopiec, zidentyfikowany jako Ali, został uznany za zmarłego mózgu. Wydarzenie miałoby się odbyć 24 sierpnia Po zebraniu trujących grzybów Aby przygotować je w zupie.

Rzecznik Urzędu Imigracyjnego, który zarządza ośrodkami imigracyjnymi w Polsce, powiedział na początku tygodnia Pięciu szukało pomocy medycznej Na problemy żołądkowe, ale nie wspominali o jedzeniu grzybów.

Rzecznik zaprzeczył artykułowi w gazecie, mówiąc, że dzieci jadły grzyby, ponieważ nie były wystarczająco karmione. Imigranci otrzymują „trzy posiłki dziennie”.

Ze swojej strony stan 6-letniego chłopca, zidentyfikowanego jako Mustafa, nie był korzystny, mimo że po wypiciu trucizny przeszedł operację przeszczepu.

„W przypadku 6-letniego chłopca przeszczepiona wątroba działa prawidłowo, ale w ciągu ostatnich 24 godzin obserwujemy wzrost objawów ciężkiego uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Rokowanie na przeżycie dziecka jest niekorzystne „, reklama Migdały na portalu Polinezji.

READ  Czy sankcje wobec Rosji zadziałają? Tak stwierdził Prezydent RP