24 kwietnia, 2024

Wyniki MŚ 2022: Hiszpania i Niemcy: podsumowanie, wynik i bramki meczu drugiego dnia MŚ 2022 w Katarze

Tak kończy się kolejny dzień Pucharu Świata w Marca Claro. Niemcy przeżyją, Hiszpania pozwoli im żyć I kontroluje swój własny los, chociaż nie zapewnił sobie też biletu do 1/8 finału.

Żegnamy się teraz, ale nie zapomnij śledzić najnowszych wiadomości i wszystkich informacji z Kataru Zaznacz na pewno.

minuta. 90 + 6 | Unai przejmuje kontrolę i to wszystko. Hiszpania zremisowała i wszystko rozstrzygnie się w dniu krzyków w grupie E.

ESPA

minuta. 90 + 5 | San prawie to wygrał! Podaje na plecy Rodriego, San wybija Unai, ale piłka wychodzi, musi zejść na ziemię, aby strzelić dośrodkowanie, a sam Rodri unika bramki.

minuta. 90 | jeszcze 6 minut.

minuta. 89 | Morata miał włócznię w kosmos, zajęło trochę czasu, aby zmierzyć się z bramką i kopnąć, Schlotterbeek przybył z szerokim podaniem, świętując go, jakby strzelił gola na Mistrzostwach Świata.

ESPA

minuta. 87 | Wyjdź z Raum i wejdź do Schlotterbeck.

ESPA

minuta. 85 | Niemiecka zmiana. Hoffmanna przez Gnabry’ego.

ESPA

minuta. 83 | Fullkrug to łączy! San nominuje go na Musialę, który przejmuje kontrolę i konfrontuje się z Fullkrugiem, łamiąc łuk Unaia.

ESPA

minuta. 82 | Liście Jordi Alba są zachwycające. Baldi wchodzi, aby ustawić tempo, aby powstrzymać prawicę.

minuta. 80 | Niezaznaczone, wystąpił błąd z przodu i Kimmich nie pokonał bariery.

ESPA

minuta. 79 | Poproś o rękę Niemiec! San szukał go z lewej strony i piłka trafiła w rękę Busquetsa. Sędzia nie gwiżdże, zobaczymy czy jest wideoasystent sędziego.

ESPA

minuta. 73 | Kolejny z Niemiec! San nominuje Musiala między wierszami, próbuje zdetonować łuk i wychodzi na klatkę piersiową Unaia.

ESPA

minuta. 72 | Blisko do Niemiec! Musiała z zawodnikiem z lewej strony ustawia się w środku, Fullkrug nie dochodzi do podania niemal identycznego jak Morata i Hiszpania zostaje uratowana.

ESPA

minuta. 69 | Potrójna zmiana z Niemiec.

Volkrug, Klostermann i St. na pole. Wyjdź z Gundogana, Kehrera i Muellera.

minuta. 67 | Koke próbuje wyeliminować Moratę, który nie może utrzymać wyścigu z Sule, a jeden z nich leci w kosmos dla Hiszpanii.

ESPA

minuta. 65 | był ostatnim z Asensio. Neco Williams wchodzi przez nie, próbując zabić drzewo. Gavi również wychodzi i wchodzi Koka. Mięsień pośrodku do przytrzymywania metki.

ESPA

minuta. 65 | Ruszamy od drugiego! Na kontuarze Olmo dośrodkowuje piłkę na skraju pola karnego, Gavi świetnie zasłania i wszystko zależy od Asensio, który uderza mocno, ale leci bardzo nisko nad piłką i pozostawia ją bardzo czystą.

minuta. 64 | Teraz Jordi Alba broni bramkę w obronie. Środkowy przybywa na czas, aby skrzydłowy uniknął strzału Gnabry’ego.

ESPA

minuta. 62 | Gol dla Hiszpanii! LVARO MORATA!

Środkowy od Jordiego Alby, z bliska i od dołu, Morata przewiduje to, uderza go na zewnątrz i wślizguje się przez bliski środek Neuera.

READ  O której godzinie odbędzie się Grand Prix Abu Zabi 2023? Gdzie oglądać karierę Chico Pereza w Meksyku
ESPA

minuta. 60 | Dani Olmo sygnalizuje rozpoczęcie licznika, Kimmich Sweep spóźnia się i jest jeszcze jedna karta. Czwarty i trzeci w Niemczech.

ESPA

minuta. 58 | Asensio ciągnął, a Asensio spadał, gdy walczył z Goretzką. W końcu gwiżdżą na żuka Niemca i malują go na żółto.

ESPA

minuta. 56 | Unai! Najpierw bramkarz słabo grał z Laporte, zbliżała się noc, była szansa na strzał do Kimmicha, z wewnętrznej, ale bramkarz dobrze zarobił, żeby uniknąć bramki.

ESPA

minuta. 54 | Luis Enrique przekazuje symbol. Morata wchodzi, Ferran opuszcza Toure, który oczyścił go, ale nie mógł się zmoczyć. Zobaczymy, czy niemiecka pieczęć bramkowa zostanie złamana z nowym napastnikiem.

minuta. 50 | Hiszpania ponownie strzela linię ze stałych fragmentów gry. Z przodu zostawili pięciu Niemców, a serwis się nie udaje, ale trochę igra z ogniem.

ESPA

minuta. 47 | Po raz kolejny podniesienie flagi do góry ratuje Hiszpanię. Mueller nie może w to uwierzyć.

ESPA

minuta. 46 | Odrodzenie działalności w Katarze. Niemcy chcą dodać, aby zwiększyć swoje szanse na awans do 1/8 finału.

W tej chwili nie ma żadnych zmian.

ESPA

minuta. 45 + 2 | Sully wybija rzut rożny i idziemy odpocząć.

Hiszpania i Niemcy nie ranią się po pierwszej części.

ESPA

minuta. 45 + 1 | Teraz Hiszpania wygrała po stałych fragmentach gry, Rodri wygrał pozycję, a piłka była tam, by ktoś mógł ją popchnąć, ale skończyło się na rzucie rożnym.

minuta. 45 | Dwie minuty i odpoczynek.

ESPA

minuta. 44 | Hiszpania jest stroną statycznej taktyki obronnej. Kimmich zaatakowała „poza” polem walki Rudigera, który pozwolił jej użądlić i pobić. Unai Simn wkłada pięść w kulę z dużą ilością trucizny.

ESPA

minuta. 44 | Musella jak bogowie odbił podanie od Neuera, odwrócił się i wszedł w pole karne, ale Busquets zaryzykował żółtą kartkę, zamiatając i oczyszczając nogi niemieckiego napastnika.

minuta. 41 | Rodri miał początkowo problem z wejściem, Muller ukradł, ale nie udało mu się połączyć z Gnabrym.

ESPA

minuta. 40 | Gol Niemiec! Odbył się rzut wolny, a obrońca Realu Madryt został zupełnie sam i trafił w głowę.

Technologia ratuje Hiszpanię.

Ale to było źle ustawione!

ESPA
ESPA

minuta. 37 | Gnabry prawie wbił się w środek pola, ale Alba zrobił mały krok i wykluczył go z gry. Gra w Hiszpanii graniczy z niższym remisem, ale na razie działa na jego korzyść.

ESPA

minuta. 37 | Kehrer bardzo się stara, by przechwycić piłkę, zakrywa Ferrana swoim ciałem, a Niemiec wbija ją. Szorstki żółty daje prawą stronę Teutonów.

ESPA

minuta. 36 | Hiszpania wykonała rzut rożny, ponownie zostawiając piłkę Ferranowi, kolejne uderzenie i wymiatanie Musiały, by ponownie posłać ją w róg.

READ  Atletico San Luis „naśmiewa się” z Vitelsona po wyeliminowaniu Rayadosa i zakwalifikowaniu się do półfinału

minuta. 35 | Laporte splata się z Musiałą przy wrzucie z autu i kończy kopnięciem, które łączy Niemca. Jakimś cudem nie usunęli żadnego kartonu. Cudownie.

ESPA

minuta. 33 | Co zawiodło Ferrana Torresa! Minąłem Daniego Olmo z lewej strony, który prowadził. Pozwolili kontynuować grę i wrzucili dośrodkowanie, wzruszający rzut karny bez znaku, a Ferran posłał go ponad szczytem.

Nie liczyłem, ale werdykt jest niemiły.

ESPA

minuta. 30 | Po kilku minutach posiadania piłki na własnej połowie Rudiger zachwycał z dystansu i cudem nie wybił jej z boiska.

ESPA

minuta. 27 | Neuer popełnił błąd na starcie, ja podałem do Ferrana, który potrzebował ułamka sekundy na strzał, a Ryomowi udało się dotknąć piłki.

ESPA

minuta. 26 | Riom kopie Carvajala, który walczy o wysoką piłkę. Nosili je w kroczu. Jego dusza boli.

ESPA

minuta. 25 | Blisko do Niemiec! Ukradli w hiszpańskim tercio, doprowadzając do spotkania Mullera z Gnabrym, który z początku nie potrafi strzelać, aż do jednego meczu i lewą nogą próbował trafić w dalszy słupek, ale piłka poszła niecelnie.

Wyglądało to na zaawansowaną pozycję, ale nie było wyzerowane.

minuta. 24 | Quedadito Hiszpanii, że Gnabry zamierza bezzwłocznie rozbroić Jordiego Albę i udać się do strefy hiszpańskiej. Zdobądź całe Niemcy.

minuta. 21 | Hiszpania była pierwsza od dłuższego czasu. Wszystko idzie do Pedriego, który daje jasność, a Ferran Torres strzela, ale obrona przeszkadza i niebezpieczeństwo znika.

minuta. 15 | Gra na szachownicy jest bardzo interesująca. Niemcy grają wysoko, Hiszpanii trudno jest grać, ale kiedy znajdziesz przejście, jest więcej miejsc.

Bardzo ciekawa gra.

ESPA

minuta. 10 | UNAI! Szybka kontrowana przez Goretzkę trwa ułamek sekundy, łapie Gnabry’ego, który strzela, a Unai był bardzo uważny wychodząc spod spodu…

ESPA

minuta. 7 | Niemcy uratowane! Kolejna kombinacja z przodu, Dani Olmo w końcu błyska, Neuer udaje się zamachnąć i piłka uderza w poprzeczkę.

minuta. 5 | Hiszpania jednoczy się z przodu, a Pedri idealnie podaje do Asensio, który nie może dobrze kontrolować strzału.

minuta. 3 | Długa piłka szukająca Musiały i Jordi Alba musieli dać z siebie wszystko, by Niemiec nie trafił w bramkę.

ESPA

minuta. 1 | Piłka toczy się, aw Katarze rozgrywany jest już najbardziej wyczekiwany mecz fazy grupowej.

Niemcy grają dużą część swoich opcji na mundial przeciwko Hiszpanii i doświadczamy tego na Marca Claro.

12:50 | Kalkulator Pucharu Świata

Co się stanie, jeśli Hiszpania wygra? Co jeśli Niemcy wygrają? Jak to wpływa na Kostarykę i Japonię? A w krzyżach w latach osiemdziesiątych?

ESPA

Wszystkie te odpowiedzi znajdują się pod adresem Kalkulator Pucharu Świata Marca Claro. Wszystkie oczekujące mecze i co zmienia panoramę fazy grupowej.

ESPA

12:35 | Ostatnim razem Niemcy grali z Hiszpanią… zdobyli 6!

Hiszpania rozpoczęła mundial od zwycięstwa nad Kostaryką 7:0. Zaskakujący wynik, bo La Roja został oskarżony o straconą bramkę.

READ  Liga MX: Kto zapłaci kary za spadek w 2024 roku?

W Katarze nie spodziewa się dziś wielu goli, ale bądź ostrożny, ponieważ to już ostatni mecz Mecz pomiędzy Niemcami a Hiszpanią odbył się w Sewilli… i przegrali 6:0!

tam było Liga Narodów UEFA i Hiszpanie wygrali po trzy od Ferrana Torresa, jednego hat-tricka od Moraty, jednego od Rodriego i jednego od Oyarzabala.

ESPA

Hiszpania pokonała Niemcy 6:0 w ostatnim meczu Ligi Narodów w 2020 roku.

12:19 | Prognozy i zakłady Hiszpania – Niemcy

Mecz zaplanowano na dziś o godz stadion domowy. Nie ma wyraźnego faworyta zakładów; Co więcej, wszystkie możliwości są pozytywne.

Hiszpania zaczyna jako lekki faworyt, płacąc +155 za zwycięstwo. Remis wypłaca +240, Niemcy wygrywają +200 w Caliente.mx.

Kasyna nie widzą kolejnej wygranej, takiej jak siódemka w Hiszpanii tego dnia. Suma wynosi 2,5 i popycha -125 do szczytów, z +100 do minimów.

12:08 | Tapeta meczu Hiszpania vs Niemcy

Dzisiejszy mecz będzie dwudziestym szóstym pomiędzy La Roja i De Manshaft. saldo 8 zwycięstw Hiszpanów, 9 Niemców i 8 remisów. Ja też będę parą i to dotyczy jej Piąty mecz mundialu.

Niemcy wygrali 2:1 Anglia 1966 s Hiszpania 1982remis 1-1 Stany Zjednoczone 1994. Ostatni i być może najważniejszy ze wszystkich: w półfinale RPA 2010 – Gol Puyola.

ESPA

Wyrównanie Hiszpanii

Unai, Simon Carvajal, Rodri, Laporte, Jordi Alba; Busquets, Badri, Jaffe; Ferrana, Daniego Olmo i Asensio.

skład Niemiec

czarny. Kehrer, Sell, Ridger, Raum; Goreztka, Kimmich; Gundogan, Musiała, Gnabry i Mueller.

11:57 | Chorwacja pod rządami Modricia eliminuje Kanadę

W trzecim meczu dnia Chorwacja wyszła z tyłu po wczesnej bramce Alphonso Daviesa, pokonując Kanadę 3:1, Wyeliminuj te z liść klonu W przypadku braku meczu.

Kanada Jest to druga eliminacja po Katarpodczas gdy Chorwacja zremisowała z Maroko Prowadzi szóstą grupę z czterema punktami. Belgia w tym momencie odpadnie.

Pozdrowienia i dobry wieczór. Zapraszamy na transmisję na żywo świetna gra Od niedzieli w Globalizm. Jedyny pojedynek mistrzów świata w fazie grupowej, kiedy Hiszpania jest mierzona przez NiemcyI tym żyjemy Zaznacz na pewno.

Najbardziej wyczekiwany mecz, który także dla Krzyżaków jest obowiązkowy. Szokująca porażka z Japonią spowodowała kontuzję, a gdyby przegrali, byliby prawie wykluczeni Kostaryka dała im koło ratunkowe, pokonując Japonię Pierwsza rzecz w niedzielę.

Hiszpania Przychodzi po wystawie w pierwszy dzień bicia 7:0 dla ticos. Wspaniała wystawa, którą będą starali się wesprzeć przeciwko Niemcom dziś wieczorem w Doha, a my skomentujemy to na żywo. Zaznacz na pewno.