4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyjaśniają zmianę nazwy dla modelu MGS 3

Wyjaśniają zmianę nazwy dla modelu MGS 3

Wczoraj Konami Pokazała nam, że jest gotowa przywrócić jedną ze swoich najbardziej ukochanych serii Metal Gear Solid Δ: Pożeracz węży, Będąc remakiem trzeciego tytułu, który pierwotnie wyszedł Stacja Play. I jak wielu już zauważyło, cyfrę 3 zastąpiono symbolem delty i właśnie to przykuło uwagę niejednego fana.

W obliczu wszystkich pytań sama firma chciała wyjść i wyjaśnić tę niewielką zmianę nazwy, stwierdzając, że symbol delta oznacza zmianę, ale bez zmiany struktury. Potwierdza to w pewnym sensie, że w remake’u nastąpią drobne zmiany, ale będą one niewielkie w porównaniu z oryginalną grą, jeśli chodzi o mechanikę i historię.

Symbol delty (Δ) został wybrany, ponieważ jego znaczenie pasuje do koncepcji projektu remake’u.

Delta oznacza „zmianę” lub „różnicę” bez zmiany struktury.

Wśród innych szczegółów, które zostały podane na temat gry w oficjalnym oświadczeniu, jest to, że gra koncentruje się na przekazywaniu tego doświadczenia nowym pokoleniom tych, którzy właśnie dołączyli do serii. W tym ulepszona grafika, wzbogacenie fabuły, dopracowanie mechaniki gry, rekonstrukcja ścieżki dźwiękowej i ponowne dubbingowanie z oryginalną obsadą.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale ma zostać wydana PS5, Xbox Series X/S i PC.

przez: Konami

Pleca-Amazon-OK

Uwaga redaktora: Fakt ma sens, aby wprowadzić niewielkie zmiany w nazwie i nie jest to tak inwazyjne, jak mogłoby się wydawać, po prostu usunęli cyfrę trzy. Mamy nadzieję, że czekanie, aż będziemy mogli pomóc, nie będzie trwało wiecznie.