14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Wygląda jak…”: Gomita chwali się wynikami swojej nowej operacji i zrujnowali ją na Instagramie

napisałem w Oferuje ten

Meksyk. – Araceli Ordaz, lepiej znana pod swoim pseudonimem ’przywiązany’, po raz kolejny stał się obiektem ostrej krytyki i ośmieszenia w portale społecznościowe Bo kilka godzin temu chwalił się efektami swojej pracy nowa operacja.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o Tribuna Sonora na stronie Google News

Meksykański klaun i influencer świętował swoje urodziny 27 Kilka dni temu uznał, że jego talentem jest podróż do Wenezueli, aby odwiedzić słynnego chirurga.

Za pośrednictwem swojego oficjalnego konta InstagramSiostra klaunów i śpiewaków „Lapizito” i „Lapizín” nie przestała udostępniać po niej zdjęć, filmów i świadectw Bypass żołądka by schudnąć.

Wczoraj rano, w sobotę 18 września, pokazał Jomicie szybką migawkę z lekarzem i wyjaśnił, że już tydzień po operacji był bardziej sfrustrowany niż Sześć kilogramów.

Post Ordaz natychmiast wywołał poruszenie i uzyskał ponad 65 000 polubień, jednak byli tam nienawidzący YouTube i nie przestali ją krytykować.

Z całym szacunkiem widzę ciebie tak samo.

Ale kiedy będziesz tu spacerować, będziesz pakować taco i colę.

Powinieneś mieć operację, ale twój umysł.

A ramię tamalera kiedy? ”.

Źródło: Instagram @gomitaoficial123

READ  Raoul Ariza potwierdza, że ​​„trudno mu było” przezwyciężyć ostatnią przerwę w miłości