6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wycofanie Google Stadia: Niech trwa Stadia

Platforma strumieniowania gier wideo Google (o której nikt nie mówił) nie będzie oficjalnie dostępna w styczniu 2023 roku.

Czasami nie rozumiem Google. Właściwie to jest Czasami denerwuję się na google. Niestety dzisiaj jest jeden z tych dni, bo tak się stało Bardzo trudno nie zrezygnować z usługi takiej jak Stadiaktóry faktycznie działał bardzo dobrze, ale Najtrudniej jest znów zaufać W Gigantycznym Górskim Widoku.

A prawda to nie tylko to Google pobrał Stadia przedwcześniecoś, co można przewidzieć w świetle ostatnich wydarzeń i że Stadia brnie od zeszłego rokuTak jest Google aktywnie i biernie przysiągł nam, że Stadia nie zostanie zamkniętaże jej fundamenty były solidne i że „Zawsze będą wprowadzać więcej świetnych gier na platformę i do Stadia Pro”.

Promocja Cyberpunka i stadionów została odwołana

To oficjalne: Google Stadia zostanie zamknięte 18 stycznia 2023 r. i nie mogę się powstrzymać od smutku.

Dziś te nudne wodne uwagi, bo Taki los spotkał Stadię od czasu odejścia Jade Raymondznany producent gier wideo, i Product Manager John Justicedwie bardzo ważne ofiary, które otworzyły drogi wodne, które były ostatecznie niemożliwe do pokonania dla projektu wyprzedzającego swój czas. Być może w tym stwierdzeniu jest klucz do wszystkiego…!

Ze swojej strony muszę to przyznać Przykro mi z powodu końca Google Stadia Dlatego postanowiłem napisać ten epilog, czyli Nie znam nikogo, kto narzekałby na usługę Stadia? Ani jego działanie, możliwości i opcje, chociaż Google to potwierdza „Nie nabrał rozpędu wśród użytkowników, jak się spodziewaliśmy”.

Pokazał nam to już w wielkim stylu: Google wie, jak tworzyć dobre produkty, zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt, ale ich dobra sprzedaż to coś innego, a nie ich sprawa…

Google Stadia przestanie działać w 2023 r.
READ  Amazon „rujnuje” szczęśliwe zakończenie przy tych cenach

Google Stadia działała naprawdę dobrze

Dla mnie idea Stadia as „grupa rozrywkowa” Bardzo mi się to podobało, właściwie jego koncepcja była przełomowa i Nie ma żadnej innej platformy gier wideo w pływ Równa się, co było dla mnie najlepszym wyjściem: Pozwól nam kupować gry bez sprzętu i grać w nie na prawie każdym urządzeniu.

To jest coś, czego żadna inna platforma nie oferuje nam bez abonamentów i tyle Klucz Stadia był właśnie takiże Stadia Pro umożliwia tylko bezpłatne gry i dostęp do większego wyboru za miesięczną opłatą, ale w rzeczywistości Ty lub każdy inny gracz możecie Kup dowolny adres bezpośredniobez przedpłat i bez konieczności posiadania fizycznych kontrolerów czy potężnych komputerów, Aby zagrać później pływ z dowolnego ekranu.

Konsola Google Stadia.

Gamepad Stadia szybko stał się papierowy przy zerowym koszcie.

Prawdą jest, że inne usługi, takie jak: Nvidia GeForce Now Oferuje kompatybilność z innymi platformami, takimi jak Steam, a nawet Microsoft z Xbox Game Pass Oferuje kolekcję ponad 100 gier, do których można uzyskać dostęp w ramach subskrypcji, ale to też prawda Nie działa zgodnie z tymi samymi standardami jakości niż Stadia pod względem renderowania treści, czasu reakcji i czasu czuwania.

Jedyną prawdą jest to, że Właściwie Stadia działała naprawdę dobrzeI nie znalazłem nikogo, kto by wypróbował usługę i nie byłem specjalnie zaskoczony tym, jak dobrze działa, tłumacząc, że tak naprawdę jest To była przyszłość I pomysł, że nie trzeba kupować konsoli, był świetny.

Nikt nie mówił źle o Stadii. nikt. Inną rzeczą jest to, że zapłacili za Stadia Pro. Ale czy był to pomysł Google od samego początku, czy też stworzenie „pakietu rozrywki”, do którego można uzyskać dostęp z chmury?

Jak bezpłatnie wypróbować Google Stadia Pro

Główna nagroda Stadia: Chromecast Ultra i kontroler. już nie.

Problemem Stadia był Google Stadia: przyszedł za wcześnie, a jego twórcą był Google

W tym momencie jestem całkiem jasny Główne problemy Google StadiaŻadna z tych kwestii nie skupia się na funkcjonalności usługi.

READ  Wszystkie nowości i mody w Fighters of Pokémon Unite v1.2.1.8 - Nintenderos

Był pierwszym z nich wszystkich i jest Dostęp do branży gier wideo w okresie przejściowym Wśród pokoleń konsol do gier Stadia narodziła się z Nieaktualny katalog gier, że wielu użytkowników już wcześniej grało na swoich konsolach i że nie kupią ponownie. Byli też Sony i Xbox są przede wszystkim bardzo zazdrosne o swoje franczyzy dla swoich nowych konsol, dzięki czemu Stadia nie ma krzykliwych wersji innych niż przeklęte Cyberpunk, który ostatecznie poradził sobie lepiej na Stadia z dowolnego innego urządzenia.

jednakże, Największym problemem Stadii jest to, że urodziła się wcześnie i zrobiła to w domu Googlejak w tamtym czasie przeszła usługa Google Wave, jest obecnie znany jako wspaniały embrion i prekursor współczesnych profesjonalnych narzędzi do współpracy, takich jak Slack, Microsoft Teams i tym podobnych, ale był źle rozumiany w tamtych czasach i Google szybko to porzucił, zawsze niecierpliwy.

Największy problem Stadii narodził się przed czasem i w zawsze niecierpliwym Google, który nie chciał czekać na przyszłość, w której Stadia bez wątpienia będzie konkurować z najlepszymi platformami internetowymi Sony PlayStation i Microsoft Xbox.

Ta niecierpliwość jest tym, co mnie niepokoi, ponieważ Bardzo trudno jest zaufać Google Po zobaczeniu, jak projekt taki jak Stadia wczytuje się, był naprawdę dobry i oni o tym wiedzą Za kilka lat będzie to przyszłość branży gdzie byli na początku. I nie obchodzi mnie, czy jego technologia jest używana do innych rzeczy, takich jak rzeczywistość rozszerzona, lub Do sprzedania temu, kto zaoferuje najwyższą cenę Aby ulepszyć przyszłe usługi Sony PlayStation lub Microsoft Xbox, ponieważ Zwiedził Stadion Nie trzeba było marnować pieniędzy.

i to jest Koniec Stadii to przecież ogromne marnotrawstwo dla Google, która również planuje zwrócić wszystkie pieniądze z zakupionych gier, a także ze sprzętu. Podsumowując, jeśli Google chce mi oddać ciasto Witaj w makaronie, przynajmniej poczuję się oszukany Ale nie został skradziony… zły Google. Dziś wszystko jest źle.

READ  Jak zrobić zdjęcia czatu, które nie są zapisane na moim telefonie komórkowym?