5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyciekły zdjęcia Tobeya Maguire’a, Andrew Garfielda i Charliego Coxa z Tomem Hollandem

MADRYT, 9 listopada (CulturaOcio) –

Czekam na drugi zwiastun Spider-Man: Nie ma drogi do domu (Spider-Man: Nie ma drogi do domu) Kontynuując rzekome przecieki na temat filmu, który zostanie otwarty Drzwi do wieloświata Petera Parkera… i jego warianty. Mianowicie, sieć już wyświetla wiele zdjęć, które twierdzą, że pochodzą z filmu Sony i Marvela Tobey Maguire i Andrew Garfield Charlie Cox Pojawia się u boku Toma Hollanda.

Pierwsze obrazy, które odbiły się echem w wielu wyspecjalizowanych amerykańskich mediach i które powtarzały się na wielu kontach w serwisach społecznościowych. Dedykowany Marvelowi i Spider-Manowi, oferuje Tobey Maguire i Andrew Garfield Z Tomem Hollandem na łodzi.

Obaj to Maguire, który grał Petera Parkera Trylogia Sama Raimiego, Pojawia się również Garfield, który zrobił to samo w The Amazing Spider-Man i jego sequelu sam Holland, wersja postaci MCU, Ubrani w kostiumy superbohaterów.

Drugi obrazek składa się z czterech liter. To scena we wnętrzu domu, który mógłby być domem cioci Mai, ponownie włączony Marisa Tomei, gdzie przy stole siedzi jej ciotka, Peter Parker z Tom Holland Również Said, były ochroniarz Iron Mana i obecne zainteresowanie Mai miłością, którą wnosi do życia Jana Favreau.

Ale wielką nowością w tym codziennym obrazie jest obecność Charliego Coxa Z trzema postaciami. aktor, który Zagrał w serialu Netflix Daredevil W związku z tym wznowi swoją rolę jako Matt Murdock, który dzwoni, jako Prawnik PiotraI Ze środowiskiem Spider-Mana, aby spróbować rozwiązać jego niebezpieczne problemy prawne po nim Został publicznie oskarżony o zabicie Mysterio.

Chociaż Jakość zdjęć jest słaba, a ich autentyczność nie jest potwierdzonaMateriał filmowy zrewolucjonizował bazę fanów z niecierpliwością wyczekującą nadejścia 17 grudnia do kin Spider-Man: Nie ma drogi do domu, Film wyreżyserowany przez Johna Wattsa Again.

READ  Angela Aguilar miała premierę „Ona jest tym, co dała”; Oto historia sukcesu Jessego i Joey