2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wybuch w Liverpoolu: „bohaterski kierowca taksówki” zamyka podejrzanego w samochodzie przed wybuchem | Wideo

Jedna osoba zginęła, a druga została poważnie ranna w wyniku eksplozji wagi samochodowej przed Szpitalem Kobiecym w Liverpoolu.

W tę samą niedzielę W tej sprawie aresztowano już trzy osobyChociaż policja zapowiedziała, że ​​będzie kontynuować śledztwo.

Do eksplozji doszło około godziny 11:00, rzekomo około godz Taksówka, która właśnie wyjechała ze szpitala.

Szefowa policji Merseyside, Serena Kennedy, powiedziała portalowi informacyjnemu Liverpool Echo, że ofiara została zabrana do centrum medycznego i jej życie nie było zagrożone.

Według raportów policyjnych do wypadku doszło około godziny 11:00 czasu lokalnego, bez żadnych dalszych szczegółów.

Narodził się bohater

Brytyjskie media, takie jak czasy Poinformowali, że taksówkarz został pochwalony za „zamknięcie podejrzanego” tuż przed wybuchem bomby.

Popularne media, takie jak słońce I Codziennie majKierowca znany jest jako Dave Perry.

Według tej wersji kierowca wyskoczył z samochodu i zamknął drzwi przed momentem detonacji, zabijając tylko pasażera, który niósł bombę.

ten codzienna poczta Raporty mówią, że rzekomy napastnik poprosił Perry’ego o udanie się do anglikańskiej katedry w Liverpoolu, ale pasażer zmienił zdanie z powodu zamknięcia dróg i poprosił o postój w miejskim szpitalu dla kobiet.

Kiedy dotarł do szpitala, Berry to zauważył Mężczyzna miał jakieś światło wiszące na jego ubraniu I bawił się z nią. Zerwał się i zamknął samochód.”

Kierowca dostał ranę w ucho, która wymagała zszywacza, a także kilku ciosów, ale został już wypisany ze szpitala.

Informacje z Europa Press, The Times, The Sun i Daily Mail.

READ  Josep Borrell wyraził zaniepokojenie spadkiem zaufania do demokracji w Ameryce Łacińskiej