4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wybuch gniewu!  Henri Martin i Alexis Vega przygotowują się do meczu Chivas vs America

Wybuch gniewu! Henri Martin i Alexis Vega przygotowują się do meczu Chivas vs America

On Narodowy klasyk między Ameryka I Chivas Gra się inaczej i więcej, jeśli tak jest Półfinaływyjaśnili Henry’ego Martina i Alexisa Vegipodczas której mieli do zapłacenia napiętą wymianę zdań Stadion Akron.

Atmosfera była już naładowana rywalizacją z powodu kontrowersyjnych celebracji Henri Martina z pokonania Águilasa w sezonie zasadniczym, co przyniosło mu wrogość rojiblancos.

Znalazło to odzwierciedlenie w pierwszej połowie meczu, kiedy napięcie między Martínem a Vegą wzrosło po kilku wślizgach i akcjach indywidualnych, zwłaszcza gdy niebiesko-kremowy napastnik próbował przełamać bramkę Guadalajary.

Incydent, który doprowadził do paniki, miał miejsce na terytorium Chivas, kiedy „Pumba” symulował faul nurkowy, powodując irytację i skargi takich graczy jak Alexis Vega, Antonio Briseño i Víctor Guzmán.

To starcie pomiędzy Henri Martinem a Alexisem Vegą jasno pokazało, że rywalizacja pomiędzy Club America i Chivas de Guadalajara jest jak zawsze żywa i zapowiada się intensywna w rewanżu półfinałów.

Może Cię również zainteresować: Co CHIVAS musi wyeliminować z Ameryki i awansować do Finału?

READ  Dziewczyna prosi Canelo 300 000 pesos o operację, a Alvarez już odpowiedział