28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wszystko, co musisz wiedzieć o serii Samsung Galaxy S22

Jeśli coś wyróżnia się z tej serii Samsung Galaxy S22 UltraI S22 + s s 22To ich kamera nocna, wysokiej jakości wciągający wyświetlacz i potężna wydajność, które mogą zapewnić.

Jak co roku SAMSUNG Oferuje najlepsze technologie i innowacje w obu urządzeniach galaktyka A ten 2022 nie jest wyjątkiem.

Chociaż ulepszenia aparatów, wydajność i bateria to elementy, które zawsze są brane pod uwagę. W tej nowej serii dostępne są inne funkcje, które ułatwią Ci życie.

liga Galaktyka S22 Wyposażony jest w godne zawodowca narzędzia do edycji wideo i zdjęć: remastering zdjęć, wymazywanie obiektów, tryb odtwarzania, niezależne sterowanie mikrofonem, automatyczne kadrowanie, stabilizator zdjęć i filmów, pojedyncze przechwytywanie, tryb reżyserski, a w szczególności Samsung Galaxy S22 Ultra Posiada rysik S Pen, który pełni również funkcję pilota.

Dzięki tym nowym funkcjom nie będziesz potrzebować dodatkowych aplikacji na swoim urządzeniu. Niezależność i wydajność każdego modelu zapewnią Ci jak najwięcej.

Łamanie zasad światła

Teraz fotografia nocna nie będzie taka sama z noc. Galaktyka S22 Firma Samsung przedstawia nową koncepcję oświetlenia, która łamie zasady i rejestruje chwile w słabym świetle, jak nigdy dotąd.

samsung_tryb_nocny.jpg

Bez względu na to, czy jesteśmy na imprezie, nocnej wycieczce, ognisku, czy po prostu chcesz uchwycić rozgwieżdżone niebo, aparat z serii s 22 Dzięki stabilizacji każdego zdjęcia można uzyskać fotografię w żywych kolorach. Pozwala nawet pracować z plikami RAW tak, jakby była lustrzanką.

wydajność i łączność

Oprócz łączności 5G i szybszego układu 4 nm, telefony mają 8 GB pamięci RAM, a także 128 GB i 250 GB pamięci.

samsung_ludzie.jpg
Galaktyka S22 | S22 +Dostępne w kolorach Phantom White, Phantom Black, Pink Gold i Green Samsung Galaxy S22 Ultra W kolorze Phantom Black, Phantom White i Burgundy.