27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Wszystkiego najlepszego, miłości mojego życia”: Neria Godeniz jedzie do „Shillar” do miejsca, w którym zmarł Octavio Okara.

Nie ma wątpliwości co do śmierci Octavio Okana To był jeden z najbardziej zaskakujących momentów 2021 roku. Tragiczne wydarzenie, pośród policyjnych prześladowań, odebrało życie „Rzeki Benito” 22 letni Wydarzenie wstrząsnęło nie tylko światem rozrywki, ale całym krajem.

Zdjęcia i filmy z przerażającego wydarzenia zalały sieci społecznościowe i wywołały zaciekłą debatę w Internecie i mediach na temat dziwnych okoliczności, które doprowadziły do ​​śmierci aktora. Jednak Biuro Prokuratora Generalnego stanu Meksyk stwierdziło w swojej oficjalnej opinii doradczej ekspertów, że: Octavio Okana Strzelił z broni palnej, którą miał przy sobie i przypadkowo zastrzelił się.

Nerea Godínez jest dziewczyną aktora, Nie przestał dzielić się bólem, który przeżywa po śmierci aktora na portalach społecznościowych. Miała silny związek z Octavio i planowali wziąć ślub.

Po południu 24 grudnia Nerea udał się do miejsca, w którym zmarł Octavio Ocania, gdzie położono jego właściwe miejsce. Jest nagranie wideo, w którym trzymasz napój alkoholowy, podczas gdy zauważono, że w niszy aktor postawił piwo. Dołącz do wideo z wiadomością:

Wszystkiego najlepszego kochanie w moim życiu, nigdy nie zabraknie Ci światła ani towarzystwa, dopóki mam życie. Kocham Cię na zawsze.

Twoje ulubione piwo i to co dla mnie było „chelear” i zawsze mi kupujesz. W tym moja miłość zawodzi, ale wiem, że jakoś znów będziemy razem. Mam nadzieję, że każda łza, którą dla ciebie wylałam, da mi siłę, by iść dalej.

Czytaj:

Octavio Ocaña: Dziewczyna komika ubiera się na biało dwa miesiące po jego śmierci, czy jest już żonaty?

W bikini iz wiadomością dla „nienawidzących”: dziewczyna Octavio Okany pojawia się ponownie

„Zawdzięczam życie”: Nerea Godens dzieli się wzruszającą wiadomością z matką Octavio Ocaña