2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wszystkie plotki na temat iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro 5 miesięcy po jego wprowadzeniu

O iPhonie 15 i iPhonie 15 Pro wiemy już sporo, a wszystkie plotki podsumowaliśmy zaledwie 5 miesięcy przed ich ukazaniem się.

iPhone 15 aspiruje do miana najlepszego smartfona roku i to wszystko, co wiemy

mniej niż Apple ma 5 miesięcy na dostarczenie iPhone’a 15 Który prawie na pewno zostanie pokazany publiczności w połowie września. Ale pomimo faktu, że Apple wciąż może nas wiele nauczyć, wiemy już dużo o iPhonie 2023 dzięki przeciekom i plotkom.

Oni na nas czekają Świetne wieści z tegorocznym iPhonem, z ulepszeniami konstrukcyjnymi wprowadzonymi trzy lata później przy użyciu tej samej powłoki zewnętrznej. Ostrzegaliśmy już, że spoilery pochodzą z tego, co Apple zaoferuje w tym roku.

Główne plotki na temat iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Plus

iPhone 15 i iPhone 15 Plus będą pierwszymi iPhone’ami na rok 2023 i Przybędą z kolejnymi wiadomościami Z iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus.

Koncepcja przyszłego iPhone'a 15

iPhone 15 i iPhone 15 Plus pojawią się z wieloma nowymi funkcjami. Zdjęcie: telefony koncepcyjne

 • Łączność USB-C. Jedną z dużych zmian w tej generacji jest to, że wszystkie nowe iPhone’y na rok 2023 będą miały złącze USB-C zamiast Lightning. Duża zmiana Od teraz wszystkie urządzenia Apple będą ładowane jednym połączeniem.
 • Dynamiczna wyspa. Notch pożegna się w 2023 roku, bo Dynamic Island w iPhonie 14 Pro jeszcze w tym roku trafi do pełnej gamy iPhone’a 15, co jest bardzo ważną zmianą w iPhonie 15 i iPhonie 15 Plus.
 • Lekko zaokrąglony krój. Mamy trzy generacje o tym samym designie (12, 13 i 14) i wygląda na to, że w tym roku Apple nieco zmodyfikuje wygląd zewnętrzny nowych iPhone’ów. Zamiast mieć takie proste opony z boku, będą lekko zaokrąglone.
 • Nowe kolory. Jak co roku, oczekuje się, że iPhone 15 pojawi się w nowych kolorach, a wśród kilku kolorów, które wyciekły, jest nowy lazurowy niebieski.
 • A16 bioniczny. Wygląda na to, że od teraz iPhone nie będzie miał najnowszego i najpotężniejszego układu Apple, więc oczekuje się, że iPhone 15 i 15 Plus będą wyposażone w układ A16 Bionic.
 • Podwójny tylny aparat. iPhone 15 i iPhone 15 Plus zachowają podwójny tylny aparat, który ma pozostać na poziomie 12 MP.
 • Brak fizycznej karty SIM w większej liczbie krajów. W Stanach Zjednoczonych iPhone 14 i iPhone 14 Plus są dostarczane bez gniazda karty SIM i wydaje się, że pojawia się w większej liczbie krajów iPhone 15 może nie używać fizycznej karty SIM w Hiszpanii
READ  Wspaniała gra wojenna, która była studiowana w szkołach i prawie nagrodzona na Steamie

Główne plotki na temat iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max

Jak co roku tzw Wielkie wieści Będzie on zarezerwowany dla iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro Max, zwłaszcza dla tego ostatniego w układzie aparatów.

Koncept iPhone'a 15 Pro

iPhone 15 Pro pojawi się z wieloma ulepszeniami

 • Łączność USB-C. Podobnie jak zwykły iPhone 15, iPhone 15 Pro zainicjuje połączenie USB-C na iPhonie, połączenie, które będzie szybsze niż zwykłe połączenie iPhone’a 15.
 • Ultracienkie ramki boczne. iPhone 15 Pro będzie miał najcieńsze boczne ramki na rynku, dzięki czemu ekran będzie sięgał niemal do samego korpusu urządzenia.
 • Okrągły projekt. Boki iPhone’a 15 Pro będą nieco zaokrąglone, a nie zaokrąglone, jak w ostatnich trzech generacjach iPhone’a.
 • Rama tytanowa. Wygląda na to, że Apple zmieni ramę ze stali nierdzewnej na ramę z tytanu, która jest mocniejszym i lżejszym materiałem.
 • Zmiana w przyciskach. Wszystko wskazywało na to, że iPhone 15 Pro miałby zmienić fizyczne przyciski na półprzewodnikowe, ale ostatnie plotki wskazują, że będziemy mieć zwykłe przyciski.
 • Czip A17 Bioniczny. Apple wypuści nowy chip w swoim iPhonie 15 Pro i tym razem różnice będą znaczące, a powróci chip A17 Bionic, który dzięki 3-nanometrowej metodzie wytwarzania będzie dużo mocniejszy od konkurencji.
 • Większy zoom optyczny dla iPhone’a 15 Pro Max. Jedno z głównych ulepszeń pozostanie w tylnym aparacie iPhone’a 15 Pro Max, z nowym czujnikiem peryskopu z zoomem do 5 lub 6x.
 • nowy kolor. Apple zwykle wprowadza nowy kolor w każdej generacji iPhone’a Pro, a najnowsze to Night Green, Pacific Blue, Alpine Blue i Dark Purple. Wygląda na to, że iPhone 15 Pro pojawi się w nowym kolorze fuksji.
 • Więcej pamięci RAM. Niedawna plotka wskazuje na znaczny wzrost pamięci RA, która w iPhonie 15 Pro osiągnie 8 GB
READ  Umiarkowane ostrzeżenie przed burzą geomagnetyczną 11 października 2021 r.

To jest to Wszystko, co wiemy o iPhonie 15 Co nie jest do końca małe. Wiemy już o nich prawie wszystko, od potencjalnego wyglądu zewnętrznego po najważniejsze innowacje. W 2023 roku czekają nas wielkie niespodzianki.