6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wszystkie informacje i alternatywy

Echo Show 15 – Zdjęcie: Amazon Mexico

Amazon postanowił rozszerzyć swoją rodzinę inteligentnych głośników o największe echo w swojej dotychczasowej historii. ten Echo Show 15 Został ogłoszony przez firmę jako swoiste centrum dla całej rodziny, a Centrum Kontroli I domowa rozrywka, która przenosi Alexę na nowy poziom.

Jeśli podoba Ci się Echo z ekranem, może Ci się spodobać nowy model firmy. ten Echo Show 15 ma ekran 15,6 calaNic więcej, nic mniej dzięki rozdzielczości Full HD (1080) i wbudowanej kamerze 5 MP.

Na takim obrazie zobaczysz wiele widżety (W pełni konfigurowalny przez Ciebie), dzięki któremu możesz mieć szybki dostęp do udostępnionych kalendarzy, osobistych notatek, list rzeczy do zrobienia, list zakupów i przypomnień. Co najlepsze, dystrybucję tych aplikacji można skonfigurować dla określonych profili, dzięki czemu gdy napotkasz Echo, jego aparat i technologia identyfikacji wizualnej Poznają Cię i pokażą narzędzia tak, jak chcesz.

Echo Show 15 - Zdjęcie: Amazon Mé  Xico

Echo Show 15 – Zdjęcie: Amazon Mexico

Podobnie jak reszta jego rodzeństwa, Alexa jest asystentką odpowiedzialną za ożywienie go, będąc głosem, którym reagujesz, gdy chcesz o coś poprosić lub poprosić o działanie. i to jest Szerokość 15 Będzie to również centrum sterowania neuronowego dla innych urządzeń w Twoim domu, którymi możesz zarządzać z komputera, aby zarządzać i pracować – od zamawiania oświetlenia kuchni po wyświetlanie obrazu z kamer bezpieczeństwa.

Urządzenie pozwala na umieszczenie go na ścianie zarówno w pionie jak i poziomie, Wykonuję też prace w telewizji. W ten sposób staje się bardzo kompletnym urządzeniem, które nadaje się również do konsumpcji multimediów. A jeśli wolisz postawić go na stole, jest to również możliwe dzięki podstawie, którą tak, będziesz musiał kupić osobno.

Nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery, ale Echo Show 15 Pojawia się już na Amazon, gdzie możesz zarejestrować się, aby otrzymać wiadomość e-mail po uruchomieniu tego elementu. Czy widzisz, że już wisi na twojej ścianie?

READ  Odroczyli uruchomienie misji Artemis I NASA: To była próba

Echo Show 15 Vertical Hanging Display - Zdjęcie: Amazon Mexico

Echo Show 15 wiszące pionowo – Zdjęcie: Amazon Mexico

Chcesz tańsze echo?

ten Echo Show 15 Są bardzo atrakcyjne, ale to prawda, że ​​mają wysoką cenę, którą nie każdy będzie w stanie lub zechce zapłacić. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, ale chcesz mieć w domu urządzenie z Alexą, są inne alternatywy W rodzinie dużo taniej.

Echo Show 8 - Zdjęcie: Amazon Mé  Xico

Echo Show 8 – Zdjęcie: Amazon Mexico

Echo kropka 3. generacji

To najtańszy inteligentny głośnik Amazona, ale nie oznacza to, że nadal oferuje te same inteligentne funkcje, co jego bracia, umożliwiając sterowanie innymi urządzeniami gospodarstwa domowego i asystentem głosowym jako mistrz zespołu.

Echo Show 5 drugiej generacji

Coś bardziej skomplikowanego to Show 5, który w rzeczywistości zawiera ekran o wysokiej rozdzielczości i 2-megapikselowy aparat do połączeń wideo. Możesz nawet poprosić Alexę o odtwarzanie programów telewizyjnych i filmów za pośrednictwem Prime Video i Netflix.

Echo Show 8

Jeśli chcesz zainwestować więcej pieniędzy, ale bez dostania się na 15. wystawę, wolisz postawić na 8. wystawę za prawie połowę ceny. Jest wyposażony w 8-calowy ekran dotykowy HD i przedni aparat 13 MP.

Nie jest powiedziane, że nie musisz wybierać.

Yahoo dokłada wszelkich starań, aby znaleźć dla Ciebie najlepsze produkty w najlepszych cenach. Część zakupów dokonanych przez linki na tej stronie możemy uzyskać. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Może Ci się spodobać:

Wideo | Człowiek, który szepcze nosić