21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Wszyscy mnie błagali, żebym nie robił tego filmu”: Clint Eastwood zignorował wszystkich i odniósł największy sukces w swojej karierze – Cinema News

„Wszyscy mnie błagali, żebym nie robił tego filmu”: Clint Eastwood zignorował wszystkich i odniósł największy sukces w swojej karierze – Cinema News

Wraz z popularnymi zachodnimi produkcjami, takimi jak Dobry, zły i brzydki, Clint Eastwood podbił amerykańskie box office dzięki temu w dużej mierze niewspieranemu filmowi.

Clinta Eastwooda Bez wątpienia jest jednym z najbardziej legendarnych aktorów Hollywood. Udział w Dollar Trilogy Sergio Leone zapewnił mu międzynarodową sławę wraz z innymi artystami, takimi jak Eli Wallach i Lee Van Cleef; pomimo Jego sława niekoniecznie przełożyła się na sukcesy kasowe na rynkach amerykańskich.

Aktor nadal odgrywał role, które sprawiały, że wyglądał jak bohater lub ekspert od broni i akcji, tzw Kiedy próbował wyjść z gatunku, wszyscy patrzyli na niego ze zdziwieniem i próbowali go przekonać, żeby tego nie robił.. Projekt ten okazał się jednak jednym z najbardziej udanych w jego karierze i przede wszystkim jednym z najbardziej dochodowych projektów przy minimalnym budżecie na jego realizację.

Eastwood jest pamiętany ze swojego zaangażowania w takie tytuły jak Brudny Harry I Dobre, złe i brzydkie, Ale prawie nikt nie pamięta go jako Filo Bidu w komedii akcji Pod każdym względem, ale luźno. Znany w Ameryce Łacińskiej jako Odważny, buntowniczy. Ponad 114 minut Widzimy, jak legenda Zachodu współpracuje z orangutanem, w którym się zakochał podczas produkcji.

Film miał swoją premierę prawie 50 lat temu, ale Clint Eastwood wspomina w wywiadzie: opiekun Że nikt nigdy nie będzie chciał, żeby zagrał we wspomnianym filmie fabularnym. „Zrobiłem wiele filmów akcji i przygodowych, a oni mówili: «Nie jesteś tym», a ja na to: «No cóż, kim ja jestem? Nie wiem» – powiedział, podkreślając, że to jego Celem pracy nad wspomnianym filmem było dotarcie do młodszej widowni. „Mój agent i wszyscy błagali mnie, abym nie robił tego filmu”.On wskazał.

Pomimo opinii, jakie otrzymał od rodziny i przyjaciół, Eastwood zaangażował się w projekt Został wyprodukowany za jedyne 5 milionów dolarów, a później zarobił 104 miliony dolarów w kasie.; Aktor wrócił więc do roli W dowolny sposóbKtóry trafił do kin dwa lata po pierwszym filmie.

READ  Tak dzisiaj wygląda Elias, popularny chłopak Oxxo