16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wszyscy meksykańscy piłkarze, którzy grali w polskiej piłce nożnej

Pomocnik Orły Ameryka, Santiago Naveda jest związany z Polska Liga. Pomocnik ma funkcję zerową Otwarcie w 2022 Przychodzi mi na myśl wyjście na mecz piłki nożnej, o którym ludzie nie słyszą zbyt wiele, gdy mówią o piłce nożnej Europa. Nawet w ostatnich latach zdarzały się przypadki Meksykańscy żołnierze Ci, którym udało się spróbować szczęścia Piłka nożna tego kraju.

Ten film może Cię zainteresować

W 2019 roku Alberto PachecoMeksykański biznesmen i polityk, który żył Polska, W rozmowie z ESPN mówił o korzyściach z wdrożenia Meksykańscy piłkarze z tego kraju.

„Byłem bardzo zdeterminowany, aby polska liga miała wejść na świat Jeśli jest jedna rzecz, w której meksykańska piłka nożna radzi sobie dobrze, to marketing„Kim są gracze, którzy naprawdę mogą dodać wartość do zespołów” – podkreślił.

Meksykańscy gracze, którzy grali w Polsce

Rogelio Chavez – Sandeja Novi Sax i Arca Gdynia

Pierwszy meksykański zawodnik w wojsku w piłce nożnej Polska To była drużyna młodzieżowa Niebieski krzyż, Rogera Cháveza. Po jakimś czasie w piłce nożnej Peru w 2016 roku, Skrzydłowy próbował szczęścia w polskiej lidze. Jego pierwsza drużyna Sandecja Nowy Sącz, Trwało to dwa lata. Rok później odszedł Arca Gdynia, To było w nim trzymane Do 2020 roku.

Enrique Escoda – Arca Gdynia

Po zakończeniu swojej fazy w meksykańskim futbolu The ’talerz’ paradował atrakcyjne ligi; Jeden z nich był Polakiem, gdzie spędził rok Arca Gdynia. Później wyemigrował do Indii, aby kontynuować karierę.

Carlos Pena – GKS Tychy

W 2019 roku „Gillit” pióro Podpisał kontrakt z polską drużyną. Jednak nie mógł nawet trenować z drużyną, ponieważ były Medfielder Leon, Chivas, Cruz Azul, Necaxa, Między innymi nie dotarł z drużyną do przedsezonu. Z tego powodu, GKS Daiichi Postanowił pozwać go za wkroczenie.

READ  W Polsce już mówią o polityce porozumienia dla Lewandowskiego!