26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wstrzymaj oddech, zanim zobaczysz matkę Dua Lipy w kostiumie kąpielowym

Wstrzymaj oddech, zanim zobaczysz matkę Dua Lipy w kostiumie kąpielowym

Dua Lipa Urodziła się 22 sierpnia 1995 roku w Londynie. Dziś, w wieku 28 lat, piosenkarka, mimo że jej kariera była w budowie, jest prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek światowej publiczności. A jakby tego było mało, nadal cieszy się swoim debiutem aktorskim w filmie Barbie, w którym wcieliła się w najsłynniejszą lalkę w wersji syreny.

Dua Lipa Jest pierwszym dzieckiem z małżeństwa Dokajina Lipy Anisa Lipa z Prisztiny. Albańska para uchodźców przeprowadziła się z Kosowa do Wielkiej Brytanii, osiedlając się w stolicy Wielkiej Brytanii w 1992 roku, gdzie mieli resztę dzieci: Renę i Jane.

Anissa Lipa z Duą Lipą. Źródło: Instagram

Piosenkarka zyskała miano jednej z największych współczesnych gwiazd popu dzięki swojemu talentowi wokalnemu, urodzie i życzliwości na scenie i poza nią, ale jest coś, co przyciąga uwagę jej fanów na całym świecie. Jednak tak było AnessaCo pomogło jej nie raz podnieść się z przeciwności losu, aby osiągnąć to, co do tej pory zasiała.

Tak wygląda mama 51-letniej Dua Lipy

Ponad 30 lat od tej daty Anisa Lipa Jej mąż zdecydował się na wyjazd do Wielkiej Brytanii i ich życie się zmieniło, ale nie dotyczyło to ich urody, która była dla nich błogosławieństwem. modlitwa. Obecnie mama pomaga jej w fundacji non-profit Sunny Hill, która koncentruje się na pomaganiu społeczności Kosowa w różnych aspektach, zwłaszcza w sztuce i kulturze, oraz na wykorzystywaniu jej wiedzy.

Anissa Lipa pozowała. Źródło: Instagram

W tym samym czasie, Anessaktóra ma bardzo wyrafinowany styl ubierania się i zawsze wygląda modnie, ma charakterystyczne proste, ciemne włosy i cechy bardzo podobne do Dua Lipy, która pracowała w branży hotelarskiej i turystycznej, w zawodzie, w którym kształciła się w młodości.

Czytaj:

Wstrzymajcie oddech, zanim zobaczycie, jak wygląda matka Dua Lipy w wieku 50 lat

To Dukagjin Lipa, przystojny ojciec Dua Lipy, który kradnie uwagę jej fanów

READ  Horoskop 6 kwietnia: MHONI VIDENTE powie Ci, co czeka na Twój horoskop w środę