26 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wstrzymaj oddech, zanim zobaczysz, jak wygląda „Miss Badcock” z „Opiekunki” w wieku 62 lat

Wstrzymaj oddech, zanim zobaczysz, jak wygląda „Miss Badcock” z „Opiekunki” w wieku 62 lat

opiekunka dziecięca„Jest jednym z największych seria Telewizor z lat dziewięćdziesiątych. Został wydany w 1993 roku i osiągnął szczyt w 1999 roku w CBS. Jednak komiksy można oglądać w większości części świata dzięki różnym odniesieniom, co wskazuje na wielki sukces północnoamerykańskiej produkcji.

Lauren Lynn. Źródło: Instagram @officiallaurenlane

Serial został stworzony, a w nim występują Fran Drescher, a obsada uzupełniają Charles Shaughnessy i Danielle Davis. Lauren LynnNicole Thom, Benjamin Salisbury, Madeleine Zima, Renee Taylor, Anne Morgan Gilbert i Rachel Chagall. Każdy z nich na zawsze zostanie zapamiętany ze względu na role, jakie odegrał w „Niani”.

Tak wygląda panna Badcock.

Wśród najbardziej zapamiętanych postaci w seria Jest postacią „Miss Babcock” graną przez aktorkę Lauren Lane. Była złą partnerką Maxwella Sheffielda i wrogiem Fran Fine, gdy kwestionowali miłość milionera granego przez Charlesa Shaughnessy’ego.

Lauren Lynn. Źródło: Instagram @officiallaurenlane

Lauren Lynn wystąpiła we wszystkich sześciu sezonach serialu „opiekunka dziecięcaDlatego jego imię i twarz zostały wypalone w sercach dużej publiczności. Aktorka ma obecnie 62 lata i wygląda zupełnie inaczej niż znaliśmy ją w roli „Miss Babcock”.

Lauren Lynn. Źródło: Instagram @officiallaurenlane

Obecnie, po sukcesieopiekunka dziecięca„, Lauren Lynn Prowadzi zajęcia teatralne na Texas State University, jest rozwiedziona i ma 25-letnią córkę o imieniu Kate. Aktorka ma na swoim koncie na Instagramie ponad 31 tysięcy obserwujących i choć nie jest na nim zbyt aktywna, zazwyczaj dzieli się zdjęciami, jak wygląda obecnie oraz fragmentami swoich występów w serialu, które przykuły uwagę wielu widzów w świat. . .

Czytaj

Wstrzymajcie oddech, zanim zobaczycie, jak w wieku 45 lat wygląda aktorka grająca Maggie w „Opiekunce”.

W wieku 70 lat zmarła ukochana aktorka popularnego serialu „Niania”.

READ  Yalitza Aparicio gra TikTok, śpiewając „Perro fiel”; Zrób to Shakira Style: Wideo