19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wstępny CM 2022 Poziom 6. Harmonogram, wyniki, poziomy, najważniejsze informacje. Holandia

We wtorek 7 września i środa 8 września, szósty dzień otwarcia CM 2022, Strefy Europejskiej, rozpocznie się w ten weekend, z ostatnim regularnym powrotem trzech drużyn sportowych na Mistrzostwa Trenerów we wrześniu.

CM 2022, pionierski projekt fazy 6 w regionie europejskim

wtorek, 7 września

grupa A

Jest teraz 19:00. Azerbejdżan – Portugalia

Godzina 21:45 Irlandia — Serbia

Pobyty w Luksemburgu

Grupa D, 21:45

Bośnia i Hercegowina – Kazachstan

Francja – Finlandia

Pobyty na Ukrainie

Grupa F, teraz 21:45

Dania – Izrael

Austria – Szkocja

Wyspy Owcze – Mołdawia

Grupa G, Ora 21:45

Holandia – Turcja

Norwegia – Gibraltar

Czarnogóra – Łotwa

Grupa H 21:45

Rosja – Malta

Słowacja – Cypr

Chorwacja – Słowenia

Środa, 8 września

Grupa B, 21:45

Grecja – Szwecja

Kosowo – Hiszpania

Zależy od Gruzji

Grupa C, 21:45

Włochy – Litwa

Irlandia Północna – Szwajcaria

Pobyty w Bułgarii

Grupa E, teraz 21:45

Białoruś – Belgia

Walia – Estonia

Zależy od Czech

Grupa I, Ardo 21:45

Polska – Anglia

Węgry – Andora

Albania – San Marino

Grupa J, 21:45

Jest teraz 19:00. Armenia – Liechtenstein

Macedonia Północna – Rumunia

Islandia – Niemcy

Dobrą wiadomością dla nas jest to, że rumuńska drużyna była w stanie dodać sześć punktów w pierwszych dwóch rozegranych meczach, wygrywając tym samym wynikiem 2:0, po domowej trasie z Reykjaviku, Islandii, Liechtensteinie i Skopje, w bitwie o drugie miejsce, lokalizacja tamy, wiodąca drużyna Niemiec.

W grupie A rywalizacja między Portugalczykiem Cristiano Ronaldo a Sergeiem Milinkoviciem-Savixem z Serbii jest jeszcze bardziej ekscytująca. Spudłował w pierwszym meczu u siebie z Irlandią, prowadząc do 89. minuty, stając się CR7 i odnieśli niespodziewane zwycięstwo w szóstej minucie dogrywki. Teraz Portugalczycy zagrają we wtorek w Azerbejdżanie, a Serbia zmierzy się z Irlandią w Dublinie.

READ  Polska wywiera presję na FIFA w meczu z Rosją

Najtrudniejsza podróż do Szwecji, Salonik

W środę odbędą się mecze grupy B. Wojna trwa między Szwecją a Hiszpanią i tym razem, po bezpośrednim zwycięstwie w Sztokholmie, Nordycy zmierzyli się z Iberyjczykami. Za nim jest Kosowo – Hiszpania i Grecja – Szwecja, najważniejszy moment, bo jeśli Szwecja zostanie pomylona z Grekami, Hiszpania skorzysta. Tylko zwycięstwo Nordyków może utrzymać ich na pozycji liderów, ale bardzo trudno jest ich pokonać w Grecji.

Grupa C również odbędzie się w środę. Po pomalowaniu na biało w Szwajcarii, Giorgino nie wykorzystał rzutu karnego, aby ustanowił nowy rekord świata w reprezentacji Włoch bez przegranej w 36 meczach, ale nie jest pewne, czy w finale powróci do Szwajcarii, by być liderem grupy. Nie było łatwego meczu dla Szwajcarii w Irlandii Północnej, Asyryjczyk wrócił do domu z Litwy.

Francja pokonała Finlandię

Grupa D rozgrywana jest we wtorek. Francja zremisowała Ukrainę 1-1 u siebie w Bośni i 1-1 w Kijowie. Finlandia zmierzy się teraz z mistrzem świata. Francja ma 9 punktów, ale ma pięć meczów, podczas gdy Nordycy mają 5 punktów, podobnie jak Ukraina, ale tylko 3 mecze. W tej samej grupie Bośnia i Hercegowina gra u siebie z Kazachstanem.

Belgia jest w grupie E, systemie kwalifikacyjnym. Czerwone Diabły pojechały w środę na Białoruś i miały kolejną siłę oraz faworyta walijskiego Estończyka Garetha Bale’a, który wygrał tylko na Białorusi, bo Czechy są wolne i może wysłać drugi poziom sprzętu.

Turcy stracą pierwsze miejsce

Grupa F, pierwsza drużyna z sześcioma zespołami, gra we wtorek. Dania (15), jedna z dwóch najwyżej punktowanych drużyn narodowych, zajmie drugie miejsce z najlepszą frekwencją z Izraela, odnosząc trzy zwycięstwa z rzędu. Drugi wielki mecz Scottish Dam z dwoma zespołami przeciwko Izraelowi.

READ  Polska przedłuża areszt Pabla Gonzáleza do lutego 2024 r., spędzi on w więzieniu dwa lata

Drużyna G gra również we wtorek. A Holandia – Turcja przyniesie pierwszy mecz gwiazd tej szóstej fazy. Turcy wciąż prowadzą, zdobyliby lepsze wyniki i byliby znacznie bliżej zasług, gdyby nie stracili punktu absolutnego szaleństwa u siebie z Łotwą i Czarnogórą. Ma więc rację w Tulipanach i Holandii w Norwegii. Każda Norwegia ma wszelkie szanse na zdobycie 13 punktów u siebie z Gibraltarem. Jeśli Landvia wróci do domu, Czarnogóra z 7 punktami może pozostać na kartach.

Rosja i Chorwacja ramię w ramię o pierwsze miejsce

Drużyna H gra również we wtorek. Bilansują tu dwie drużyny na punkty: Rosja i Chorwacja. Za nimi plasują się Słowenia i Słowacja. Rosja gra u siebie z Maltą i Chorwacją, Słowenią i byłym Jugosłowiańskim Derby, przegrywając w pierwszej rundzie z wicemistrzem świata w Lublanie. Słowację odwiedza Cypr, ale traci cztery punkty do Rosji i Chorwacji.

Środowy mecz grupy I i dominacja drugiej w tabeli Anglii w pięciu meczach jest wyraźna. Ale Harry Kane i piąty członek ekipy Lewandowskiego pojadą do Polski, a jeśli nie przegrają, możemy najpierw porozmawiać o narodowości z katarskimi biletami już w naszych kieszeniach. Również tutaj przejawy rasizmu są całkiem możliwe, zwłaszcza jeśli posłuszeństwo angielskiemu ruchowi Black Lives Matter zostanie powtórzone przed grą gestów.

Trójkolorowa flaga w Skopje powinna lub nie powinna być

Po niespodziewanej porażce w Albanii – San Marino i na Węgrzech – Andorze w Albanii, dwa kolejne mecze ze zwycięzcami rozegrano przed Kickoffem, na którym Węgrzy w ostatnich minutach zajęli drugie miejsce. Widać jednak, że Anglia i Polska mają największe szanse na ukończenie na scenie w tej kolejności.

Ostatecznie w grupie J nasza drużyna jest trzecim z rzędu meczem dla dwóch reprezentacji Macedonii Północnej – Rumunii i Armenii – Liechtenstein oraz Islandii – Niemiec. Trudno uwierzyć, że Niemcy upadną z pierwszego miejsca, Walki drugiego szczebla między Rumunią, północną Macedonią i Armenią.

READ  Ferrovial wybuduje terminal portowy w Polsce za 245 mln