4 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wskaźnik infekcji Covid-19 spadł o 19,5 punktu w ciągu weekendu

W tym tygodniu Ministerstwo Zdrowia przeprowadza kontrolę populacji w sześciu gminach Ji’an ze względu na wzrost przypadków Covid-19

Jian nadal znosi piątą falę Covid-19. Raporty zdrowotne Dziś 73 nowe urazy w woj. W sobotę zarejestrowano 70 nowych infekcji, oprócz dwóch zgonów. W ten sposób weekend uwalnia 143 nowe infekcje. Zgony zgłoszone pod koniec tego tygodnia zostały zlokalizowane Frytki I linaris.

Liczba aktywnych przypadków osiągnęła 3554, po tym jak dziewięć przypadków medycznych zostało wypisanych w ciągu ostatnich dwóch dni. Pod względem skumulowanej zachorowalności w poniedziałek wyniósł 161,4 przypadków na 100 000 mieszkańców zdiagnozowanych w ciągu 14 dni. Jest o 19,5 punktu niższy niż w piątek.

Jak co poniedziałek rada aktualizuje dane dotyczące rozwoju epidemii przez gminy. W związku z tym liczba nowych pozytywnych wyników zdiagnozowanych w południowym okręgu zdrowia w ciągu ostatnich 72 godzin wynosi siedem w Alcala nie jest prawdziwa, dwa w Alkotka, cztery cale Frytki, dwa w Martos i sześć cali Torredonjimeno.

W regionie Ji’an są dwa in Belmez de la Moraleda, dwa w Campbell, jeden w holma, 13 cali jian DC, trzy cale Manjbar, jeden w Torres i jeden w Filatury.

Jeśli chodzi o region północny, są dwa in Andujar, 11 cali belin, jeden w Wanny Ensina, trzy cale Karolina, dwa w Castellar, 10 cali linaris, jeden w Marmolego, siedem cali Santistiban del Puerto, trzy cale Sorruela del Guadalemar i jeden w Villanueva de la Reina.

Wreszcie w Regionie Północno-Wschodnim są w nim jedynymi dajemy, pięć cali Cazorla, siedem cali obsesja, dziewięć cali baisa, siedem cali Godard, jeden w dobrze, będę, 14 cali jako poduszka, dwa w Sabiote, jeden w Santiago Ponton, jeden w Święty Tomek, jeden w sprzedaż, cztery cale na zawsze, trzy cale Villacarillo i jeden w Villanueva del Arzobispo.

Podczas ponownej korekty danych odejmowany jest przypadek pozytywny od Montezone.

READ  Łazik Perseverance NASA przygotowuje się do zrobienia na Marsie czegoś, czego naukowcy nigdy nie wyobrażali sobie

Tymczasem Departament Zdrowia i Rodziny przeprowadzi w tym tygodniu nowe kontrole mieszkańców w sześciu gminach powiatowych, po decyzji podjętej przez różne regionalne komisje w sprawie alarmu o dużym znaczeniu dla zdrowia publicznego. W szczególności testy zostaną przeprowadzone w tym tygodniu w jednostce mobilnej, która wysiedliła użytkowników z gminy Lopera, Torres, Sorihuela de Guadalimar, Arjonilla, Santiago-Pontones, Huesa.

Z drugiej strony nadzwyczajne dobrowolne badanie szybkich testów antygenowych w gminach Castellar zakończyło się 73 testami i 0 pozytywnymi wynikami; Puente de Génave, z 35 wykonanymi testami i 0 pozytywnymi oraz La Puerta de Segura, 35 i 0 pozytywnymi.