20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wskaźnik infekcji Covid-19 spadł o 19,5 punktu w ciągu weekendu

W tym tygodniu Ministerstwo Zdrowia przeprowadza kontrolę populacji w sześciu gminach Ji’an ze względu na wzrost przypadków Covid-19

Jian nadal znosi piątą falę Covid-19. Raporty zdrowotne Dziś 73 nowe urazy w woj. W sobotę zarejestrowano 70 nowych infekcji, oprócz dwóch zgonów. W ten sposób weekend uwalnia 143 nowe infekcje. Zgony zgłoszone pod koniec tego tygodnia zostały zlokalizowane Frytki I linaris.

Liczba aktywnych przypadków osiągnęła 3554, po tym jak dziewięć przypadków medycznych zostało wypisanych w ciągu ostatnich dwóch dni. Pod względem skumulowanej zachorowalności w poniedziałek wyniósł 161,4 przypadków na 100 000 mieszkańców zdiagnozowanych w ciągu 14 dni. Jest o 19,5 punktu niższy niż w piątek.

Jak co poniedziałek rada aktualizuje dane dotyczące rozwoju epidemii przez gminy. W związku z tym liczba nowych pozytywnych wyników zdiagnozowanych w południowym okręgu zdrowia w ciągu ostatnich 72 godzin wynosi siedem w Alcala nie jest prawdziwa, dwa w Alkotka, cztery cale Frytki, dwa w Martos i sześć cali Torredonjimeno.

W regionie Ji’an są dwa in Belmez de la Moraleda, dwa w Campbell, jeden w holma, 13 cali jian DC, trzy cale Manjbar, jeden w Torres i jeden w Filatury.

Jeśli chodzi o region północny, są dwa in Andujar, 11 cali belin, jeden w Wanny Ensina, trzy cale Karolina, dwa w Castellar, 10 cali linaris, jeden w Marmolego, siedem cali Santistiban del Puerto, trzy cale Sorruela del Guadalemar i jeden w Villanueva de la Reina.

Wreszcie w Regionie Północno-Wschodnim są w nim jedynymi dajemy, pięć cali Cazorla, siedem cali obsesja, dziewięć cali baisa, siedem cali Godard, jeden w dobrze, będę, 14 cali jako poduszka, dwa w Sabiote, jeden w Santiago Ponton, jeden w Święty Tomek, jeden w sprzedaż, cztery cale na zawsze, trzy cale Villacarillo i jeden w Villanueva del Arzobispo.

Podczas ponownej korekty danych odejmowany jest przypadek pozytywny od Montezone.

READ  JEP dostarcza 73 ciała potencjalnych ofiar wymuszonego zaginięcia do Antioquia Legal Medicine

Tymczasem Departament Zdrowia i Rodziny przeprowadzi w tym tygodniu nowe kontrole mieszkańców w sześciu gminach powiatowych, po decyzji podjętej przez różne regionalne komisje w sprawie alarmu o dużym znaczeniu dla zdrowia publicznego. W szczególności testy zostaną przeprowadzone w tym tygodniu w jednostce mobilnej, która wysiedliła użytkowników z gminy Lopera, Torres, Sorihuela de Guadalimar, Arjonilla, Santiago-Pontones, Huesa.

Z drugiej strony nadzwyczajne dobrowolne badanie szybkich testów antygenowych w gminach Castellar zakończyło się 73 testami i 0 pozytywnymi wynikami; Puente de Génave, z 35 wykonanymi testami i 0 pozytywnymi oraz La Puerta de Segura, 35 i 0 pozytywnymi.