5 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wręczyli Polsce koszulkę Mistrzostw Świata 2023

Wręczyli Polsce koszulkę Mistrzostw Świata 2023

Polski Związek Piłki Ręcznej udostępnił oficjalną powierzchnię reklamową nowych strojów reprezentacji Polski na sezon 2022-23. Koszulki produkowane są przez hiszpańską firmę JOMA, oficjalnego dostawcę polskiego sprzętu sportowego. drużyna narodowa.

Nowe koszulki reprezentacji Polski to połączenie bieli i czerwieni. Kolory polskiej flagi pojawiają się na koszulkach w formie drobnych geometrycznych rysunków, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Historycznie biel odnosi się do białego orła, a szkarłatny pasek to kolor herbu. W zależności od dekoracji są one ułożone w różny sposób: w pierwszej dekoracji występuje biały kolor główny, szary wzór i czerwona koszula z efektem optycznym w kolorze czerwonym. W drugim zestawie przód i tył są czerwone, a koszula biała, a obu częściom towarzyszą szkarłatne detale.

Orzeł biały herbu Polski pojawia się na awersie jako nadruk sublimacyjny w powyższych kolorach. Oficjalna kolekcja nowych koszulek to klasyczny krój z golfem, regularnym wzorem i płaskimi szwami. Z kolei rękawy są raglanowe, aby zapewnić większą swobodę ruchów.

Oprócz koszulek, kompletna kolekcja Joma na sezon 2022-23 obejmuje bluzy, koszulki, spodenki, spodnie, odzież wierzchnią i akcesoria oraz indywidualną odzież sportową. Uzupełnione przez szeroką odzież treningową, która obejmuje czas wolny.

Pamiętajmy, że za jakość i parametry techniczne cenione są produkty hiszpańskiej firmy Joma, które wykorzystano w koszulkach Polskiego Związku Piłki Ręcznej. Produkty wystawione na sprzedaż również będą spełniały te same normy. Dzięki temu kibice mogą również korzystać z przywilejów dostępnych dla klubowiczów. Jest to ekskluzywna inicjatywa firmy Joma, której celem jest utrzymanie doskonałości jej produktów. Koszule wykonane są z elastycznego poliestru, który wyróżnia się wysoką jakością i elastycznością, a także dobrą trwałością i łatwością konserwacji.

Reprezentacja Polski w nowych strojach będzie mogła wystąpić podczas kolejnych meczów Pucharu 4 Narodów. 28 grudnia na Darren Arena Białystok rozegra trzy mecze towarzyskie w Polsce i Szwecji w ramach przygotowań do rozpoczynających się w styczniu mistrzostw świata.

READ  Polski rząd wzywa do wprowadzenia stanu wyjątkowego na granicy z Białorusią

Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/#!/deroscacope

Udostępnij i ciesz się!