25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wprowadzony i sprzedany w tym samym miesiącu: Emerson Royal ujawnił szczegóły swojego niespodziewanego odejścia z FC Barcelona.

2 czerwca media FC Barcelony ogłosiły, że Emerson Royal dołączy do ich pierwszego zespołu. 2 sierpnia został oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou. A 31 sierpnia, ostatniego targowego dnia lata, jego sprzedaż do angielskiego klubu Tottenham stała się oficjalna.

co to kurwa jest? Tak, tak było.

Wszystko wydarzyło się bardzo szybko i było zupełnie nieoczekiwane.

Nawet gracz nie zauważył, że to nadchodzi.

Choć strona brazylijska myśli już o angielskiej Premier League, nie zaprzeczył, że formy jego odejścia mu zaszkodziły. Myślał, że zagra dla Barcelony i z dnia na dzień jego sytuacja całkowicie się zmieniła. W wywiadzie dla gazety ZnacznikUczestniczył w tym, że kierownictwo Blaugrany praktycznie pokazało mu drzwi wyjściowe.

Nie było przekleństw ani kłótni, ale nadszedł moment, kiedy wyczuł, że chcą go zhakować za pomocą tak lub tak. Ponieważ nigdy nie chciał zmuszać rzeczy ani przebywać w miejscu, w którym mógłby mieć zły czas, ostatecznie zaakceptował przeprowadzkę do Tottenham.

Emerson: „Miałem złudzenie sukcesu w Barcelonie”

„Byłem z liderami klubu. Zaczęli mi opowiadać, jaka jest sytuacja (finansowa) w klubie, a ja zawsze mówiłem im, że chcę tu zostać, ponieważ miałem fantazje na temat gry i cieszenia się Barceloną, ponieważ to było moim marzeniem jako chłopca i czułem, że może dać coś Barcelonie. W najlepszym razie będę się dobrze bawić. Na pewno i odnieść tutaj sukces. Miałem to złudzenie, ale powiedzieli mi, że sytuacja w klubie jest trochę skomplikowana i że lepiej było dla nich sprzedawać. Więc jestem sprytny i zrozumiałem, że chcą, abym zgodził się na tak lub na tak”.

– Mam ambicję grać. Wiem, że jestem piłkarzem z kontraktem i mogę powiedzieć, że zostałem, ale jestem kimś, kto chce być szczęśliwy. Nie chcę zostać w klubie, który kocham, ale jestem smutny . Wiedziałem, że jego pomysł nie polegał na tym, żebym został, ale na tym, żebym wyszedł. Postanowiłem więc iść. Powiedziałem sobie, że nie będę tu smutny.

Nie czułem się używany. Przyznał jednak, że zarządzanie mogło być lepsze. Nie jest łatwo przejść od ekscytacji do bycia nową stroną FCBAby wiedzieć, że nie liczą na ciebie: „Użyto nie jest słowem, ale kształty mnie ranią. Mogły być inaczej. Były lepsze sposoby na naprawienie rzeczy.”

Kiedy wylądował, pomyślałem, że nie chcą go sprzedać. Jego uczucia zmieniły się po tym, jak żył: „Kiedy przyjechałem, byłem pewien, że Barcelona tak naprawdę nie chce mnie sprzedać. Ale kiedy to się stało, pomyślałem już inaczej, kiedy podpisali ze mną kontrakt, już myśleli o sprzedaży mnie. „


Bezkonkurencyjne dane. Emerson grał tylko 90 minut w koszulce FC Barcelona. Widział aktywność w 3 spotkaniach.

READ  Narzekanie na transfer Messiego przez Paris Saint-Germain może zmienić reguły futbolu w Europie

Czy wiedziałeś…? Emerson został sprzedany Tottenhamowi za 25 milionów euro. Wzmocnienie zespołu Nuno, który rozpoczął Premier League 2021/22 z 9 punktami na 9 możliwych.