29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wprowadzenie na rynek i cena w Meksyku, funkcje, dane techniczne i karta techniczna

Wprowadzenie na rynek i cena w Meksyku, funkcje, dane techniczne i karta techniczna

Sonos Move 2 to nowy przenośny głośnik, który umożliwia zabranie ze sobą wysokiej jakości dźwięku w dowolne miejsce. Cztery lata po pierwotnej przeprowadzce firma Sonos w końcu unowocześniła swój duży przenośny głośnik w ważnych aspektach, takich jak jakość dźwięku i autonomia, zachowując jednocześnie prostą istotę, która go wyróżnia.

Oficjalna cena Sonos Move 2 w Meksyku wynosi 9999 pesosi będzie dostępny w kraju w październiku. Dotrze także do kilku innych regionów Ameryki, Europy i Azji po oficjalnych cenach 449 499 euro.

Lit w Meksyku wyjaśnił: Ile go mamy i dlaczego jest ważny?

Sonos Move 2 w Meksyku, dane techniczne

Przesuń 2

Wymiary i waga

241 x 160 x 127 mm

3 kg

głos

Trzy wzmacniacze klasy D

Dwa głośniki narożne

Średni głośnik

Mikrofony dalekiego pola

Korekcja poprzez aplikację Sonos

łączność i porty

Wi-Fi 6 2,4/5 GHz

Bluetooth 5.0

gra w powietrzu 2

Ethernet

Adapter USB-C na wejście liniowe

guziki

Odtwórz/Wstrzymaj

Piosenka do przodu

Przewiń piosenkę do tyłu

Kontrola głośności

Wycisz mikrofon

Wycisz asystenta głosowego

synchronizacja Bluetooth

Grupuj/rozgrupuj głośniki

bateria i autonomia

44 watogodziny

Do 24 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu

Ładowanie USB PD o mocy 45 W

Ładowanie bezprzewodowe z podstawą w zestawie

Inni

Stopień ochrony IP56 przed wodą i kurzem

Trueplay na iOS i Androida

Dioda LED

Sterowanie głosowe Sonos

Sterowanie głosowe za pomocą Alexy

Matowe wykończenie, czerń, biel i oliwkowa zieleń

cena

9999 peso

Ten sam projekt, lepszy dźwięk i autonomia

Dźwięk stereo to najważniejsza wiadomość dla Sonos Move 2. Firma wyjaśnia, że ​​w nowym głośniku zastosowano inżynierię akustyczną „całkowicie odnowiony” Z dwoma Wzmacniacze Aby zapewnić dźwięk stereo. Jest to zasadniczo ten sam układ, który Sonos zastosował w Era 100, następcy kompaktowego Sonos One, ale także z możliwością stereo.

READ  Final Fantasy VII Rebirth nagrodzi graczy poprzedniego remake'u

Według Sonosa dźwięk stereo Move 2 jest bardzo dobry „Duży obszar przestrzenny z wyraźną reprodukcją samogłosek”. Ukończyć Wzmacniacze,Transfer 2 łączy a Głośnik średni do basu „głęboki i dynamiczny”. W związku z tym możliwe jest połączenie dwóch urządzeń Move 2 przez Bluetooth, aby utworzyć parę stereo i poprawić jakość dźwięku. Oczywiście Move 2 można również zgrupować z innymi urządzeniami Sonos za pośrednictwem Wi-Fi.

po dźwięku, Drugim dużym ulepszeniem Move 2 jest jego autonomia do 24 godzin. Sonos zwraca uwagę, że to ulepszenie oznacza dwukrotnie większą autonomię w porównaniu z pierwszą generacją, a aby osiągnąć taki czas pracy baterii, Move 2 zmniejsza zużycie energii w trybie bezczynności o ponad 40%. Myśląc o poprawie trwałości swoich produktów, Sonos wyjaśnia, że ​​bateria Move 2 jest wymienna, co oznacza, że ​​można ją wymienić, aby wydłużyć jej żywotność.

Do ładowania Move 2 wykorzystuje port USB-C, a w zestawie znajduje się także podkładka do ładowania bezprzewodowego, z której można korzystać poza domem. Warto pamiętać, że port USB-C umożliwia także podłączanie i ładowanie innych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, podczas podróży.

pod względem wzornictwa, Move 2 opiera się na tej samej prostej linii, charakterystycznej dla Sonos. Posiada uchwyt z tyłu, który umożliwia łatwe trzymanie i przenoszenie głośnika oraz zabranie ze sobą wysokiej jakości dźwięku Sonos wszędzie. Oczywiście w Move 2 zastosowano nowy układ przycisków znany z Era 300 i Era 100: pasek do przewijania i regulacji głośności, przyciski odtwarzania/pauzy, następnego utworu, powrotu i cichego asystenta głosowego. Z tyłu Move 2 znajduje się przełącznik umożliwiający całkowite wyłączenie mikrofonów, przycisków parowania i połączenia Bluetooth.

W ramach przenośnej konstrukcji, Move 2 posiada certyfikat IP56 potwierdzający odporność na wodę i kurzOznacza to, że ma ochronę przed rozpryskami wody, deszczem, wilgocią i światłem słonecznym. Z drugiej strony, według Sonos, jego konstrukcja i materiały chronią głośnik przed przypadkowymi upadkami.

READ  WhatsApp | Przewodnik, aby nie widzieli Twoich czatów internetowych WhatsApp, nawet jeśli pozostawisz komputer włączony | technologia | akcesoria | Sieć Plus | nd | nnni | gra sportowa

W Move 2 wbudowano także Trueplay, technologię automatycznej kalibracji dźwięku firmy Sonos. W ten sposób dźwięk dostosuje się do otoczenia, zapewniając najlepszą możliwą jakość, nawet na zewnątrz, twierdzi Sonos. Move 2 integruje także sterowanie głosowe firmy Sonos i obsługę sterowania głosowego za pomocą Alexy.

Wreszcie Sonos Move 2 obsługuje Apple Airplay 2, obsługując ponad 100 platform przesyłania strumieniowego. przepływ Jeśli chodzi o muzykę, najpopularniejsze aplikacje to Spotify, iHeartRadio, Amazon Music, Deezer, Pandora, TuneIn, sama platforma Sonos Radio i wiele innych.

Oprócz klasycznej czerni i bieli, Sonos Move 2 jest również dostępny w kolorze oliwkowym, ten sam dźwięk, który można już zobaczyć w ultraprzenośnym Sonos Roam. Po raz pierwszy głośnik inny niż Roam jest dostępny w kolorze innym niż monochromatyczne.

Oprócz Meksyku, w Ameryce Łacińskiej nowy Sonos Move 2 otrzyma także Kolumbia.