2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wojownicy zmierzą się z Polską w finale

Decyzja przeciwko Macedonii zamroziła w piątek delegację hiszpańską. Prates był zdenerwowany występem swojej drużyny („Musimy zrobić coś innego”, powiedział po meczu). Gracze mieli to samo uczucie, uczucie, że w połowie poddaliśmy się. Od skrzydłowej Jennifer Gutierrez: „Nie jesteśmy na naszym prawdziwym poziomie”, Laura Gonzalez powiedziała: „Mamy dużo miejsca do poprawy”.

Dzisiaj jest poniedziałek (20:30, Teleport) dzień poświęcony oglądaniu zbliżającego się meczu z Polską. Nie można już zgadywać: wygraj albo idź do domu, bo porażka z Czarnogórcami ma tylko jedno możliwe rozwiązanie, zwycięstwo. Jednak kolejny cios dla zespołu nadszedł, gdy Silvia Navarro doznała zerwania więzadeł krzyżowych przednich i wewnętrznej łąkotki lewego kolana, co potwierdziło poważną kontuzję kapitana i lidera Guerreras.

„Dzisiejszy mecz to dla nas prawdziwy finał. Byliśmy samokrytyczni, wiemy, że możemy cierpieć i możemy ufać tej grupie, bo oni pokazali, że są w stanie – zapewniał Prades – pokonać Polskę (również upadli. Pierwszego dnia 23-25 ​​przeciwko Niemcom , ich zawodnicy przede wszystkim „muszą poprawić swoje umiejętności strzeleckie, Prawdziwa niekorzyść w stosunku do Czarnogóry.

„Musimy samokrytycować się i przywrócić wiarę. Nie ma innego wyjścia, jak się obudzić, bo to bardzo wyczerpujące mistrzostwa i nie ma czasu na narzekanie. Z drugiej strony, poprawa skuteczności startu pozwoli nam przywrócić postawę obronną z mniejszą podatnością na wycofanie”. Bretts podsumował

Dla hiszpańskiego bramkarza Merche Castellanos widzi teraz potrzebę „Ucz się na błędach i staw czoła konkurencji jako prawdziwej, ostatecznej i nowej możliwości”. „Ta drużyna zawsze stara się walczyć do końca i to właśnie zamierzamy zrobić. Dobra obrona zawsze była naszym kluczem i właśnie to musimy zrobić jutro, spróbować uciec i mieć więcej opcji.„, wskazuje on. „Prosimy kibiców, aby nam zaufali, ponieważ zostawimy wszystko na torze. Będziemy walczyć przez 60 minut i próbować wygrać, pójdziemy na śmierć” – obiecuje zawodnik z Malagi.

READ  2 zapaśników powinno oglądać drugi dzień