19 kwietnia, 2024

Wojownicy są o jedno zwycięstwo od finałów konferencji z najbardziej prawdopodobną grą Curry’ego

NBA

Stephen Curry był zaskoczony grą, która najprawdopodobniej pozwoli Golden State Warriors na jedno zwycięstwo przed awansem do finałów konferencji w play-offach NBA 2022.

Stephen Curry w Warriors vs.  siwy
© Ezra Shaw / Getty ImagesStephen Curry w Warriors vs. siwy

Wszystko zaczęło się od złej stopy żołnierze złotego Stanu W grze 4 z Rozgrywki NBA 2022 przeciwko Memphis Grizzlies Chociaż otrzymali wiadomość, że Ja Morant nie mógł grać. Jeśli nie dla Stephen Curryinny byłby koniec historii.

Dziesięć razy próbowali to zrobić wojownicy W pierwszej kwarcie przeciwko Grizzlies pomylili się i po siedmiu porażkach na pokładzie zadanie zaczęło wracać z meczu, który wydawał się niezwykle trudny do wygrania. nawet w, Curry zdobył tylko 3 punkty w sześciu próbach. Które miał na przerwie.

Z emocjonalnym rozmachem Z rekordu Stephena Curry’ego w historii kwalifikacjiW pierwszych dwóch kwartach Golden State Warriors zaczęli uderzać kopnięcia, które nie zbliżały się do krawędzi. Nadchodził epicki powrót.

Po przejściu ponad 18 minut bez zdobycia 3 punktów Warriors kontynuowali awans w meczu 4 przeciwko Memphis Grizzlies na 45,7 sekundy przed końcem i jakby tego było mało, pozostali w tyle. Wygrywa finał Konferencji Zachodniej grać Stephen Curry co niewielu mogło sobie wyobrazić.

Warriors są o jedno zwycięstwo przed finałami, a Curry gra najmniej rozważnie w play-offach

Z wynikiem 94 do 93, za żołnierze złotego StanuI Stephen Curry wykonał ogrodzenie do skakania Udoskonal i nie pozwól, aby Memphis Grizzlies chwytały klucze. Przyszła najmniej przemyślana zabawa ’szef kuchni’, Steve sprzedał błąd tak dobrze, że oskarżył Desmond Bunny o atak i rozpoczął rzuty wolne bramkarza bazy, które zakończyły grę 4. Wygrana od 101 do 98 A Dubs dzieli tylko jedno zwycięstwo od dotarcia do finałów Konferencji Zachodniej. Kolejny mecz półfinałowy odbędzie się w środę 11:30 o 21:30 ET.

READ  Na Bernabéu Real Madryt i Manchester City zremisowały 3:3