19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wojna Rosja-NATO zniknie Polska: były prezydent Rosji

Wojna Rosja-NATO zniknie Polska: były prezydent Rosji

Wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji Dmitrij Miedwiediew ostrzegł dziś Polskę, że wojna między Rosją a NATO może doprowadzić do jej zniknięcia jako kraju.

Miedwiediew napisał na swoim koncie na Twitterze, że „Ukraina ma prawo zaatakować Rosję i nie dba o wojnę NATO z Rosją, którą Rosja wkrótce przegra. W latach 2008-2012 rosyjski rząd

Dodał, że nie wie, kto wygra, a kto przegra tę wojnę, ale podkreślił, że „biorąc pod uwagę rolę Polski jako placówki NATO w Europie, ten kraj na pewno zniknie ze swoim głupim premierem”.

Nie przegap: Rosja stawia swoją flotę na Pacyfiku w stan maksymalnej gotowości wojennej

Były prezydent, aktywny użytkownik portali społecznościowych, w tym zablokowanego przez rosyjskie władze Twittera, znany jest z wysokiego tonu i wybuchów swoich wpisów.

17 marca prezydent Rosji Władimir Putin porównał nakaz aresztowania wydany przez Międzynarodowy Trybunał Karny przeciwko Putinowi do „wypowiedzenia wojny” i zagroził atakiem rakietowym na siedzibę sądu w Hadze.

„Wszyscy jesteśmy na łasce Boga i pocisków!” Miedwiediew ostrzegał.

Z informacji z EFE

Masz nas już na Facebooku? Polub nas i otrzymuj lepsze informacje

READ  Tour of Poland 2022 – Zapowiedź Etapu 4 – Kolarstwo Międzynarodowe