24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wojciech Schkesny uważa, że ​​zwycięstwo może pomóc Polsce przeciwko Szwecji”

Polski bramkarz Wojciech Schkesny twierdzi, że formacja lub rozpad ostatniego meczu drużynowego ze Szwecją ułatwiło im podejście.

Z punktem w grupie E Polacy muszą wygrać, jeśli mają stworzyć fazę pucharową.

Polska była pierwszą europejską drużyną, która została wyeliminowana po przegranych dwóch pierwszych meczach na mundialu w Rosji trzy lata temu, ale ostatnia bramka z Hiszpanią dała im deskę ratunku.

Szczęsny powiedział, że sytuacja w zespole jest zupełnie inna w 2018 roku.

„Po naszym pierwszym meczu na mundialu w 2018 roku pozostały nam jeszcze dwa mecze i nie ma sensu, aby drużyna kwalifikowała się z zespołu” – powiedział Euro 2020.com.

„Tutaj, po pierwszym meczu, możesz powiedzieć, że mamy pewność siebie i chęć zakwalifikowania się, mimo że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji.

Mentalnie jest to bardzo proste, jeśli wiesz, że musisz wygrać mecz. Nie musisz zgadywać.

„Tak więc mentalne podejście do takiej gry jest bardzo łatwe, ponieważ nie tracisz żadnej mocy na ostatnie kilka minut ani na następny mecz.

– Grasz o swoje życie. Myślę, że to może nam pomóc.

Polska, która ocenia obrońcę Southampton Johna Bednarka (mięśnie) i pomocnika Brighton Jacoba Modera (kolano) w tym sezonie, powinna być na ich korzyść jako Robert Lewandowski, który ustanowił nowy rekord Punteslica 41 goli w tym sezonie.

Zaskakująci liderzy grupy E Szwecja, że ​​zwycięstwo jest zbudowane na solidnej obronie, bo jeszcze nie zgodzili się na mecz.

Lewandowski stanowi poważne wyzwanie, ale środkowy obrońca Marcus Danielson powiedział, że napastnik Bayernu Monachium nie może być ich jedynym celem.

„Nie możemy skupić się tylko na jednym graczu” – powiedział.

– Oczywiście jest ich najlepszym i najważniejszym zawodnikiem, ale musimy go bronić jako zespół – przed nim i resztą polskiej drużyny.

READ  Polska transmituje dziś pierwszy półfinał Szanzy na Sukces-Eurowizji Junior 2023

„Mamy strukturę i zabezpieczenia, które działają dobrze i nigdy nie wstydzimy się wysiłku wymaganego w każdym meczu”.