2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wodoodporny plecak z portami USB za jedyne 399 pesos na Amazon Mexico i dostępny w 3 kolorach

W Xataka Selección udostępniliśmy różnorodne produkty do transportu i przechowywania urządzeń peryferyjnych lub akcesoriów do Twoich urządzeń, takie jak Fuxingone Organizer Bag, który ma siatki do organizowania kabli i jest wyposażony w podwójne dno dla lepszej ergonomii.

Teraz mamy to dla Ciebie Wodoodporny plecak TUQI Który jest obecnie sprzedawany przez Amazon Mexico, więc można go kupić za 399 pesos w kolorze czarnym, szarym, różowym i zielonym.

Wodoodporny plecak TUQI – komora na laptopa, tablet i smartfon

Ten produkt Ma bezpłatną wysyłkę I są sprzedawane przez producenta za pośrednictwem Amazon Mexico, chociaż jeśli wykupimy subskrypcję Amazon Prime, dostawa będzie szybsza, możemy zapłacić do 18 miesięcy kosztem finansowania sklepu uczestniczącymi kartami.

jej plecak Przegrody przechowują laptopy i tablety o przekątnej do 15,6″. Jednocześnie mamy również różnorodne kieszenie wewnętrzne, przednie i boczne, które znacznie ułatwią porządkowanie naszych rzeczy.

Ponadto zawiera plik Zewnętrzny port USB z rozszerzeniem Za pomocą którego możemy podłączyć plik narzędzie do ładowania Aby wygodniej nosić nasze urządzenia, paski są odporne na pot i są wyposażone w materiał odblaskowy, dzięki czemu jesteśmy widoczni w nocnym ruchu ulicznym.

W Wybierz Xatakę Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żadna z wymienionych pozycji nie jest sugerowana przez marki lub sklepy, a jej zgłoszenie jest wyłączną decyzją zespołu redakcyjnego. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx

READ  iPhone 13 upada ostatnie egzemplarze, to historyczna szansa