24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Włosy lecznicze docierają do Pontevedry

(Informacje przesłane przez firmę sygnatariusza)

Pontevedra, 6 marca 2023 r.

Klinika Transplantacji Włosów rozszerza swoją obecność w południowej Galicji, otwierając nową klinikę w Pontevedra

Prestiżowa Clinical Hair Clinic, pionier w leczeniu łysienia poprzez operacje na mikrowłosach, otwiera nową praktykę w Pontevedra, w której stara się lepiej uwzględniać potrzeby swoich klientów. Dzięki temu centrum mają teraz klinikę i dwie poradnie w Galicji, wzmacniając w ten sposób swoją obecność w regionie.

Osobista uwaga jest jedną z cech, która wyróżnia Medical Poetry w jej ponad 20-letnim doświadczeniu. Świadomi znaczenia dokładnych badań w leczeniu łysienia plackowatego, otwierają teraz nową praktykę w Pontevedra, która wraz z tą w La Coruña i kliniką w Vigo tworzy trzy ośrodki w społeczności. Jeśli szukasz opcji leczenia wypadania włosów, być może rozważałeś poddanie się leczeniu wypadania włosów Przeszczep włosów w Pontevedra„.

W ten sposób, bez opuszczania swojego miasta, mieszkańcy Pontevedry będą mogli uzyskać diagnozę dr Arturo Gonzáleza Marlea, chirurga fryzjerskiego i dyrektora Medical Hair, który oceni najbardziej odpowiednie leczenie ich problemu. i to jest poezja medyczna Zajmuje się nie tylko przeszczepami włosów metodą FUE (przeszczepy włosów, brody czy brwi) przy użyciu zaawansowanych technik chirurgicznych, ale również wykonuje zarówno mikropigmentację, jak i zabiegi przeciw wypadaniu włosów poprawiające stan włosów.

Ponadto, chociaż interwencje wykonywane w Medical Hair odbywają się w trybie ambulatoryjnym, w znieczuleniu miejscowym i są wykonywane w ciągu kilku godzin, pacjenci, którzy przyjadą do Vigo na zabieg, otrzymają bezpłatną noc w hotelu, dzięki czemu doświadczenie będzie jak najbardziej jak najwygodniej. .

Otwierając tę ​​klinikę, Medical Hair pokazuje, jak bardzo ceni sobie opiekę nad swoimi pacjentami, jednocześnie umacniając swoją obecność w Galicji udaną karierą.

Komunikacja
Imię i nazwisko osoby kontaktowej: Arturo González Marlia
Opis kontaktu: Arturo González Marlia
Telefon kontaktowy: 653 12 38 45

READ  Odkryj swoje największe mocne i słabe strony według wybranego przez siebie długopisu w tym wirusowym quizie | Test psychologiczny | kierunki | Wyzwanie wizualne | Wirusowe dzisiaj | Meksyk