30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Włoska prasa doniosła, że ​​Cristiano Ronaldo nie pasuje do nowego projektu United i szuka potencjalnych destynacji

Portugalska gwiazda nie będzie zadowolona z planu nowego menedżera United.

włoska gazeta Republika W piątek (17) poinformowano, że Cristiano Ronaldo opuszcza Manchester United.

Według publikacji portugalski napastnik nie zgodziłby się na nowy projekt klubu pod kierownictwem nowego trenera Eric Ten Hag.

Trener chce wprowadzić dla Czerwonych Diabłów model gry podobny do tego stosowanego w holenderskim futbolu. Z tego powodu, według doniesień włoskich mediów, koszulka z numerem 7 będzie gotowa do opuszczenia klubu.

Portugalczyk ma kolejny rok na kontrakcie na Old Trafford, ale w tej chwili jest wiele spekulacji na temat tego, jak napastnik wpasuje się w jego plany. Czy masz prawo.

Jeśli Ronaldo opuści Manchester United, trend jest taki, że nie będzie kontynuował w Premier League…

Wiadomo już, że agent 37-letniego napastnika, Jorge Mendesszuka potencjalnych transakcji w Europie, gdzie dwa kluby wyraziły zainteresowanie jego usługami.

The Republika Wskazuje na dwa możliwe miejsca docelowe: Roma Jose MourinhoA także z powrotem do Sportowy, klub, który wystawił go na piłkę nożną. Przejście do zespołu Lusitanian może wskazywać na zbliżającą się emeryturę.

Reprezentant Portugalii zakończył sezon 2021/22 jako najlepszy strzelec Czerwonych Diabłów w zeszłym sezonie, z 24 golami w 37 meczach.

READ  Kradną samochód Antonio Mohameda. Łapią przestępców