28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Włoska legenda zgłosiła się na ochotnika, by zabrać Polskę na mundial

Po niespodziewanym wyjeździe Palo Sosa Wybierać Polska Przybrać Flamenco z Brazylii, Europejczycy z Europy Wschodniej szukają trenera na czas, bo za dwa miesiące, w marcu, będą musieli ponownie przemyśleć, żeby zająć miejsce. Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. I w nim zostało zgłoszone பிட்போல்Dostali włoską legendę „bezrobotnych”: Andrea Birlow.

Tak, były gracz Mediator, AC Mediolan Y Juventus Minął dopiero rok, odkąd weszli do Juw. Teraz chce wrócić na ławki i zobaczyć złotą okazję Polska, która jest obecnie jedną z najlepszych światowych gwiazd: Robert Lewandowski.

Według Az de Espa „Włoch nie czekał, po prostu podniósł słuchawkę, aby ogłosić swoją dostępność”. Powinien zobaczyć odpowiedź Polska. Statystyki mówią, że Birlow Na 52 partie wygrał 34 partie i przegrał tylko 10 remisów i 8 partii. Birlow Jak dotąd są Puchar Włoch I to Superpuchar, Z obydwoma Juventus.

Birlow chce kolejnej szansy, tym razem w reprezentacji.

Widzieć: Prezydent UEFA co dwa lata łamał ideę Mistrzostw Świata

Pomysł reżyserii Lewandowskiego nawiązuje do włoskiej mitologii.

Widzieć: De Gea usunął wszystko o Barcelonie ze swojego Instagrama

READ  Argentyna Carabelli została Championem Polski Challenger