28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Włosi protestują w Madrycie przeciwko LGTBIfobii Meloniego

Włosi protestują w Madrycie przeciwko LGTBIfobii Meloniego

To „najlepsza impreza”, ale to byłoby duże twierdzenie. W najbliższą sobotę 3 czerwca o godz Koło Sztuk Pięknych w Madrycie staje się fortecą przeciw LGBTIfobia Wewnątrz Hiszpania I w środku WłochyGdzie jest faszystowski rząd? Georgię Meloney Zagraża całej federacji, podobnie jak skrajna prawica w naszych granicach. Będzie w wydarzeniu Wybuch, wybuchOrganizatorem jest Towarzystwo Pod tym samym arcobaleno, autorstwa Euprepio Paduli i Erika Zenóna Z nienawiścią należy dokładnie walczyć. „Musimy dużo zrobić, żeby Węgrów i Polaków nie było w Europie za dużo. Już mamy za dużo z dwoma regresywnymi krajami” – tłumaczy prezenterka i współpracownica telewizji. Bezpłatne informacje.

Wydarzenie, którego gospodarzami będą Patula i Julia Varela, będzie zarówno ucztą, jak i hołdem Raffaella Cara I Maria Callas i wyposażony w programy wg Karina, Varri Brava, Roser i Pilar Jurado. To będzie wielka demonstracja, ponieważ film dokumentalny wyreżyserowany przez Filippo Vendemiati o działaczu i polityku Franco Grillinim zostanie wyświetlony tuż przed okrągłym stołem LGTBI z udziałem ludzi uznanych za walczących o zbiorowe prawa. Paolo RondelliByły kapitan zarządzający San Marino i pierwszy na świecie prezydent otwarcie przyznający się do homoseksualizmu Carla AntonelliAktywistka, prezes Mass Madrid i pierwsza transpłciowa kobieta do towarzystwa w naszym kraju.

obok nich Królowie MarottoLider PSOE i były minister przemysłu, handlu i turystyki; Picona Villaciszastępca burmistrza Madrytu i prezes Ciudadanos; Enrique del PozoReżyser i producent oraz Nagroda Pasoliniego; Julio Bruno, globalny dyrektor generalny i dyrektor grupy; I Priscilla MuscatPisarka i aktorka, współredaktorka Anity Al Buyo.

Ostatni atak Meloneya miał miejsce w marcu ubiegłego roku i był to ten, który zakończył Padulę. „Prawdziwy i najważniejszy powód, dla którego zaangażowałem się w tworzenie stowarzyszenia Ostatnia perła Melony„, wyjaśnia. Dwa miesiące temu włoski rząd wydał nową zgodę Prawo zabrania parom jednopłciowym rejestrowania dzieci do czasu ich adopcji. „Stwarza to coś w rodzaju pierwszego i ostatniego podziału” – komentuje Patula.

READ  Polska.- Kaczyński zaprzecza, jakoby rząd polski używał oprogramowania Pegasus do monitorowania protestów.

Dokładnie rok temu skrajnie prawicowy przywódca wystąpił przeciwko temu, co nazwał wydarzeniem kampanii z Vox.lobby LGTBI”, broniąc tego, co nazwał „rodziną naturalną”.

Rząd Maloneya rozpoczyna atak na rodziny LGTBI+

Zobacz więcej

To „najlepsza impreza”, ale to byłoby duże twierdzenie. W najbliższą sobotę 3 czerwca o godz Koło Sztuk Pięknych w Madrycie staje się fortecą przeciw LGBTIfobia Wewnątrz Hiszpania I w środku WłochyGdzie jest faszystowski rząd? Georgię Meloney Zagraża całym grupom, takim jak skrajna prawica w naszych granicach. Będzie w wydarzeniu Wybuch, wybuchOrganizatorem jest Towarzystwo Pod tym samym arcobaleno, autorstwa Euprepio Paduli i Erika Zenóna Z nienawiścią należy dokładnie walczyć. „Musimy dużo zrobić, żeby Węgrów i Polaków nie było w Europie za dużo. Już mamy za dużo z dwoma regresywnymi krajami” – tłumaczy prezenterka i współpracownica telewizji. Bezpłatne informacje.