25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Właśnie została Miss Universe, ale kim ona jest?

od chwili Jimena Navarrete Dowiedziałem się, że jest w ciąży i nie skąpiła Podziel się swoimi uczuciami Aby jego zwolennicy powitali ich z nowym członkiem swojej rodziny.

Według informacji HOLA! i Ximena i Juan Carlos Valadares W końcu będą mogli wcielić się w rolę rodziców dzięki temu, że rankiem w środę 8 grudnia urodziło się małoletnie dziecko.

Urodziła się mała dziewczynka, która została nazwana Ximena po matce San Luis Potosi, skąd pochodzi Juan Carlos.

Podobnie ogłoszono, że przybycie młodej Jimeny nastąpiło przez cesarskie cięcie; Dziecko ważyło 3970 kg i miało 52 cm wzrostu. Do tego wszystkiego stworzenie wydaje się stwarzać idealne warunki, aby rodzina meksykańskiego modelu mogła wreszcie się uspokoić.

Para świętowała małżeństwo cztery lata temu, dlatego meksykańska modelka poinformowała o swojej ciąży w czerwcu tego roku.

Ximena Navarrete udostępnia swoje pierwsze zdjęcie dziecka na Instagramie; Jest taka dumna i szczęśliwa

Nie minęło dużo czasu, zanim była Miss Universe ujawniła, że ​​czuła się szczęśliwa, że ​​zaszła w ciążę po pierwszym zabiegu medycznym. To uczucie powstało dzięki temu, że wcześniej miał niską rezerwę jajnikową, proces, który był dla niego zbyt skomplikowany.

„Wstrzykujesz sobie codziennie, mniej więcej 15 dni w miesiącu, jesteś cały czas w badaniu USG i zauważasz, jak rosną mieszki włosowe. zrobić to?” Chwała Bogu to było możliwe” – przyznał.

W tym sensie powiedział przy tej samej okazji, że gdyby chciał mieć kolejne dziecko, zdecydowałby się podjąć decyzję na czas i dokładnie rozważyłby, czy byłoby możliwe, aby poddał się zabiegowi.

Czytaj:

Ximena Navarrete pokazuje twarz swojego dziecka kilka tygodni po urodzeniu: zdjęcie

Ximena Navarrete ujawnia płeć swojego tęczowego dziecka; Czego oczekuje się od tych dzieci?

Ximena Navarrete pokazuje swój brzuszek po kilku tygodniach bycia mamą i wygrywa swoją urodą

READ  Netflix: „Anne with a E” powraca we wrześniu z sezonem 4?