15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Właśnie powiedzieli mi, że nie mamy już Necaxy kontra Toluca Mediutembu

Meksyk /

Jak niektórzy meksykańscy fani piłki nożnej, kilka godzin przed startem Otwarcie 2022A Christian Martinoli dowiedziałam się że Telewizja Azteca poprzednio Nie zajmie lokalnych gier Necaxa, Nie będzie to więc jej pierwsza transmisja meczowa z turnieju.

przez twoje konto ŚwiergotNarrator sportowy podzielił się niespodzianką zrodzoną ze świadomością, że firma, w której pracuje, nie będzie już miała Rayosa z Victorii. „Właśnie otrzymałem powiadomienie, że nie gramy już w grę Necaxa vs Toluca. nie znam powodu„, ogólny.

Trzeba pamiętać, że nawet na kilka godzin przed aplikacją MX Liga Nadal możesz przeczytać, że pojedynek Aguascalientes z Czerwonymi Diabłami będzie transmitowany sygnałem Aztec TV s TUDN; Tak jednak nie będzie.

Według informacji podanych przez dziennikarza Xavier SolWszystkie hydroramy na ten turniej trafią wyłącznie do program Naprawić I na sygnał TUDN.

Jakie inne gry przegrała telewizja Azteca?

dla tego Otwarcie 2022Dodano kanał telewizyjny Agosco dwie ofiaryBo oprócz nie brania zabawek Necaxa od Victorii Nie będzie transmitować lokalnych pojedynków Bravos de Juárezktóre imprezy teraz wezmą Fox Sport.

READ  Gracze Chivas milczeli po zwolnieniu Michelle Linio