8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Właściciel OnlyFans zarabia ponad 18 milionów pesos dziennie

  • W 2022 roku na całym świecie zarejestrowanych będzie 100 milionów abonentów.

  • Na tej platformie na całym świecie jest 1,5 miliona twórców treści.

  • W Meksyku wielu popularnych twórców treści korzysta z tej platformy.

Platformy cyfrowe stały się najlepszym narzędziem dla ludzi na całym świecie, ale za tymi systemami kryją się twarze ich właścicieli. W tym sensie nowy raport podkreślił, że Leonid Radvinsky, jedyny właściciel OnlyFans, otrzymuje duże pieniądze za miliony zarejestrowanych użytkowników.

Należy wspomnieć, że OnlyFans to usługa subskrypcyjna, w której twórcy treści mogą zarabiać na użytkownikach, którzy subskrybują ich profil, Płać co miesiąc, ryczałt lub pay-per-view.

Przed tym, Według danych w twoim raporcieI W styczniu 2022 r. sieć społecznościowa z siedzibą w Londynie zgromadziła około 248 milionów wizyt na stronie. Dlatego wśród jej twórców notuje się średni zysk w wysokości 200 mln euro miesięcznie, według danych firmy w 2021 roku tylko jeden procent topów zarabia 33 procent pieniędzy generowanych na platformie, ponadto badania mówią, że tylko 10 procent dostaje 73 procent zysków generowanych przez tę sieć społecznościową.

W tym sensie i wyprzedzając obecnie 100 milionów subskrybentów i 1,5 miliona twórców treści Na platformie Meksyk stał się ogromnym rynkiem dla sieci społecznościowej, a nazwiska takie jak Karely Ruiz stały się popularne.

To wygrywa właściciela OnlyFans

Popularność tej platformy stała się zauważalna dzięki dużej liczbie historii wokół. Ale nowy raport wydany przez firmę ujawnia kwotę milionera, którą otrzymał jej właściciel.

Właściciel platformy, zidentyfikowany jako Leonid Radvinsky, zauważa, że ​​kwota wypłacona franczyzobiorcy wyniosła 517 milionów dolarów, czyli kwotę, która stanowi dywidendę od końca 2020 roku.

Pokazuje również, że Radvinsky otrzymał 284 miliony dolarów w dywidendzie za 2021 rok i dodatkowe 233 miliony dolarów w 2022 roku do końca sierpnia. Byłoby to prawie 1 milion USD dziennie, które zarabiał, co odpowiada ponad 18 milionom MXN dziennie.

Obecnie platforma ta ma około 2 milionów zarejestrowanych twórców treści. Ponadto istnieje około 188 milionów użytkowników, którzy płacą za co najmniej jedną subskrypcję.

Ta liczba może pokazać, jak popularna jest strona internetowa, która, podobnie jak inni właściciele sieci społecznościowych, może generować dochody z liczby użytkowników, a nawet z udostępnianych reklam.

READ  Profeco emite una alerta de falla para Volkswagen, Mazda y Subaru

W przypadku OnlyFans ich dochód jest netto według użytkowników i subskrybentów. Firma OnlyFans założona w 2016 roku, Generuje 20 procent zysku od subskrybentów, a twórcy zatrzymują 80 procent przychodów.

W tym sensie i w kwestiach branżowych właściciel OnlyFans dołączy do milionerów posiadających sieci społecznościowe, takich jak Mark Zuckerberg, dyrektor generalny Meta, który według Bloomberg Millionaires Index ma fortunę w wysokości 51 000. 900 milionów dolarów i zajmuje 23. miejsce wśród najbogatszych ludzi na świecie.

Czytaj teraz:

Internauci odpowiadają; Rozbijanie telefonu komórkowego w celu zrobienia zdjęcia jest legalne.

Karely Ruiz pojawia się w MacStore i oferuje najlepszą promocję sklepu

Został zwolniony ze sklepu, w którym pracował i pożegnał się z ogłoszeniem na głośniku