9 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wirusowy piekarz z Myszką Miki odpowiada na skargę

Meksyk /

Niedawno opublikowano wirusowe wideo przedstawiające mężczyznę z Kolumbii pokazującego ciasto Myszka Mikiktórą określił jako „wulgarną” ze względu na brak podobieństwa do modelu, o który prosił.

Teraz aktor Rafael Caparroso był odpowiedzialny za spotkanie z cukiernikiem stojącym za produktem, który stał się wirusowy. W klipie zamieszczonym na jego koncie na Instagramie, Raphael pokazuje, gdzie Mars produkuje swoje produkty, które nauczyła się robić eksperymentalnie z rodziną i bez żadnych profesjonalnych instrukcji..

Kobieta opowiada, że ​​w wieku dziewiętnastu lat, kiedy właśnie urodziła przez cesarskie cięcie, nie była w stanie chodzić i zaczęła robić ciastka i ciastka; Ale zaczął je sprzedawać jeszcze później.

Zrobiłem budyń (ciasto), ale musiałem w tym momencie wyjść, ale już wszystko zostawiłem – opowiada. Moja córka, która nie jest cukiernikiem, bo widziała, że ​​mam dużo czasu, miała pomóc mamie i jak tu przyjechałam już przykryłam budyń”.

Powiedział również, że zwrócił pieniądze powodowi. Ale wideo nadal rozprzestrzeniało się w mediach społecznościowych, co wydawało się obraźliwe dla jego pracy, ponieważ poprawił swojego niezadowolonego klienta.

Dałem mu pieniądze, ale później zdałem sobie sprawę, że wideo krąży. To mnie niepokoiło, to takie upokarzające; Wszyscy komentują, nie wiedząc tak naprawdę, co się stało”, potępiony.

W ramach rekompensaty ten sam użytkownik przyznał mu dyplom w Szkoła szefa kuchni Caparroso, w której stwierdził, że dowie się więcej o robieniu ciast i zapewnił, że przyjmie więcej klientów.

Wyglądać

READ  Biden ogłasza powrót siedmiu Amerykanów przetrzymywanych w Wenezueli