21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wirusowe wyzwanie |  Użyj logicznego rozumowania, aby wskazać dokładną liczbę kwadratów na obrazku |  Meksyk

Wirusowe wyzwanie | Użyj logicznego rozumowania, aby wskazać dokładną liczbę kwadratów na obrazku | Meksyk

Jeśli chcesz się bawić w zdrowy sposób bez konieczności wychodzenia z domu, to jest to Wyzwanie wirusowe To świetny wybór dla Ciebie. Będziesz musiał po prostu użyć logicznego myślenia, aby przez to przejść. Dlaczego się do tego odnosimy? Bo trzeba podać dokładną ilość kwadratów na obrazku.

W przeciwieństwie do innych wyzwań, nie musisz tu szukać obiektu. Będziesz musiał się skupić, aby się pojawić „Ja to zrobiłem”. Nie ma takiego drugiego. Ludzie, którzy nie myśleli o rzeczach, nie zdali egzaminu. Nie utknij na tym samym kamieniu! Pokaż, że Twoje umiejętności przyćmiewają innych!

Czy musisz wybrać dokładną liczbę kwadratów w sekundach? Nie, interesuje nas tylko podanie dokładnej kwoty. Nie ma ustalonego limitu czasu, więc zrelaksuj się. Następnie możesz cieszyć się innymi wirusowymi wyzwaniami, które opublikowaliśmy na stronie internetowej Depor, na przykład tym, z którego się składa Zidentyfikuj słowo „PATA” na obrazku.

Image wirusowe wyzwanie kwadratów

Na tym obrazku są kwadraty i prostokąty w różnych kolorach. (fot. cool.guru)

Rozwiąż wirusowe wyzwanie

Ponieważ wirusowe wyzwanie nie jest łatwe do pokonania, postanowiliśmy podzielić się wynikiem w tym miejscu w notatce. Głowa do góry, jeśli masz ponieść porażkę. To jest gra. Świat się nie skończy.

To zdjęcie pokazuje dokładną liczbę kwadratów. (fot. cool.guru)

Czy to wirusowe wyzwanie było dla Ciebie interesujące, ponieważ dowiedziałeś się więcej o sobie i swoim sposobie myślenia? Testy te są bardzo interesujące iw niektórych przypadkach trudne do wykonania, ale zawsze uczą. Jeśli chcesz dalej sprawdzać swoją wiedzę, powiemy ci, że istnieje długa lista wyzwań, które możesz wykonać i Wystarczy kliknąć poniższy link Z bardziej wirusowymi wyzwaniami w Depor, to wszystko. odważyć się?

Polecane filmy

Chcesz ponownie sprawdzić swój wzrok? Cóż, nie krępuj się wziąć udział w układaniu puzzli w następnym filmie. Zatrzymaj się, gdy uznasz, że należy go rozwiązać. Chodź tu!

READ  Pierwszy przypadek malarii wykryto u wenezuelskiego imigranta w Coahuila

Wizualna łamigłówka: czy możesz ją rozwiązać w mniej niż pięć sekund?