28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wirusowe wyzwanie | Spróbuj zlokalizować błąd w 7 sekund: niewielu zdołało rozwiązać tę wizualną zagadkę | Układanka logiczna | Wyzwania | Wyzwanie wizualne | Stany Zjednoczone | MX | nnda nnrt | Meksyk

Tysiące użytkowników w A inne portale społecznościowe zrezygnowały po próbie rozwiązania tego problemu . Wyzwanie, które zostawimy Ci jako następne, jest tak złożone, że tylko 1% osób, które je wypróbowało, otrzymało rozwiązanie. Oznacza to, że na 100 użytkowników tylko 10 napotkało błąd na ilustracji.

Czy uważasz, że masz wizualną zdolność do rozwiązania tego wirusowego wyzwania? Tutaj pokazujemy ilustrację cichej ulicy. Ale na tym samym obrazie jest bardzo zauważalny błąd, ale bardzo niewielu z nich zdało sobie z tego sprawę.

Jeśli jednak uważnie przyjrzysz się każdemu szczegółowi obrazu wirusowego wyzwania, prawdopodobnie zauważysz błąd. Potrzebujesz dowodów? Co myślisz, gdy widzisz znak „zawroty głowy”? Czy zauważyłeś błąd?

Wirusowe wyzwanie 2022 obraz

Przyjrzyj się uważnie wirusowemu obrazowi wyzwania. Przeanalizuj, użyj swojej intuicji i powiedz nam, co jest nie tak. | Zdjęcie: Hrabstwo Braine

Wizualna odpowiedź na zagadkę

Jeśli dotarłeś do tej części notatki, być może masz odpowiedź lub nie udało ci się. Powinniśmy zaznaczyć, że do rozwiązania tego rodzaju wirusowego wyzwania potrzebne są nie tylko świetne zdolności wizualne, ale także dużo zdrowego rozsądku. Błąd polega na tym, że okrągły znak składa się z trzech strzałek w kole, a nie pełnego koła, jak pokazano.

Tutaj pokazujemy odpowiedź.  Błąd polega na tym, że okrągły znak składa się z trzech strzałek w kole, a nie pełnego koła, jak pokazano.  |  Zdjęcie: Hrabstwo Braine
Tutaj pokazujemy odpowiedź. Błąd polega na tym, że okrągły znak składa się z trzech strzałek w kole, a nie pełnego koła, jak pokazano. | Zdjęcie: Hrabstwo Braine

Co to jest wirusowe wyzwanie?

Viral Challenge to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wizualnymi wyzwaniami, quizami oraz łamigłówkami wizualnymi lub logicznymi.

Zagadki wizualne, dlaczego?

Relaksuje, działa na nasz umysł i sprawdza naszą zdolność obserwacji. Dlatego w sieciach społecznościowych testy stają się wirusowe i coraz więcej osób próbuje je rozwiązać.

Jak rozwiązujesz zagadkę?

Używaj prostych, mocnych słów. Zagadki były pierwotnie formą literatury ustnej, a nie pisanej, więc zastanów się, jak zagadka jest wymawiana podczas jej czytania. Staraj się nie ugrzęznąć w skomplikowanych słowach lub nadmiernie abstrakcyjnych koncepcjach, zaleca portal .

Jak rozwiązujesz zagadkę?

Aby rozwiązać najpopularniejsze łamigłówki, musisz użyć wyobraźni i umiejętności dedukowania. Zaznacza, że ​​decyzję należy podjąć natychmiast po złożeniu oświadczenia, więc pytania nie są dozwolone .

READ  Dowiedz się o dyplomie Belindy